Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Zaniżone odszkodowanie skup roszczeń odszkodowawczych

Jeżeli doświadczyłeś szkody a wysokość wypłaconego odszkodowania nie jest satysfakcjonująca, proponujemy ci skorzystanie z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych. Jest to prosty sposób na uzyskanie dodatkowych środków z odszkodowania rzeczowego OC i AC.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe niestety w większości przypadków zaniżają kwotę wypłacanego odszkodowania. Wliczanie w kosztorys części zamiennych zamiast oryginalnych czy zaniżanie stawek za robociznę, to jedne z powszechnych praktyk. Aby uzyskać dodatkowe środki z odszkodowania, możesz zgłosić się do naszej firmy, która zajmuje się skupem roszczeń odszkodowawczych powstałych maksymalnie do 3 lat wstecz.

Nasza firma w ciągu od 3 do 5 dni dokonuje wyceny kwoty, jaką jest w stanie zaproponować. Nie ponosisz za to żadnych kosztów, nie jesteś także zobowiązany do przyjęcia nadpłaty, jeżeli propozycja nie spełnia twoich oczekiwań. Po podpisaniu umowy środki znajdują się na twoim koncie w ciągu 7 dni. Zawarcie umowy cesji wierzytelności umożliwia nam dochodzenie dalszych roszczeń na drodze sądowej, wyłączając z tych działań klienta, który nie ponosi już żadnych kosztów. Ewentualne niepowodzenie w procesie dochodzenia odszkodowania nie obciąża cię finansowo i nie oznacza zwrotu wypłaconej przez nas nadpłaty.

Nasza firma zajmuje się skupem roszczeń odszkodowawczych z OC i AC, w przypadku których szkody zostały rozliczone gotówką. Warto wiedzieć, że skup roszczeń odszkodowawczych może odbywać się także wtedy, kiedy uszkodzony pojazd został już sprzedany.

Dokumenty, które powinny zostać nam dostarczone, to kalkulacje szkody (kosztorys) oraz decyzja wpłaty. W przypadku szkód całkowitych należy dołączyć wycenę wartości pojazdu przed szkodą przygotowaną przez ubezpieczyciela, w sytuacji szkód Autocasto należy dostarczyć także polisę AC.

Jeżeli wypłacone przez ubezpieczyciela odszkodowanie jest dla ciebie zbyt niskie, skontaktuj się z nami. Dzięki sprzedaży swoich roszczeń uzyskasz środki finansowe, które ci się należą. Pamiętaj, że wszystkie działania są zgodne z prawem i w żaden sposób cię nie obciążają.

 

 

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!