Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

O nas

Firma Molekane to zespół doświadczonych specjalistów, którzy od lat wspierają poszkodowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Zajmujemy się odkupem wierzytelności z tytułu zaniżonych odszkodowań rzeczowych z OC i AC, w których szkoda została rozliczona gotówką.

Jeśli więc ubezpieczyciel naliczył i wypłacił Ci zbyt niską kwotę odszkodowania, a Ty nie masz siły, środków i czasu na walkę w sądzie, przyjdź do nas. Odkupimy Twoje roszczenie (powstałe do 3 lat wstecz) i na własny rachunek będziemy ubiegać się o dopłatę od ubezpieczyciela, ponosząc całe ryzyko z tym związane.

W naszej firmie obowiązują jasne i uczciwe zasady, a działalność jest w pełni legalna. Dlatego zwracając się do nas, masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, wystarczy, że dostarczysz nam:

  • kalkulację szkody (kosztorys)
  • decyzję wypłaty odszkodowania
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (w przypadku szkód całkowitych)
  • w przypadku szkód Autocasco – polisę AC

 

Po otrzymaniu powyższych dokumentów, w czasie 3-5 dni nasz Dział Wycen udzieli odpowiedzi i zaproponuje kwotę odkupu. Pieniądze przelejmy na Twój rachunek w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy cesji wierzytelności. Jeżeli jednak suma, jaką zaoferujemy, nie spełni Twoich oczekiwań, nie musisz jej akceptować, masz pełną dowolność.

Symulacja ceny skupu jest bezpłatna. Za ponowne wyliczenie szkody i inne formalności również nie zapłacisz ani złotówki.