Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Białystok

W momencie, gdy notoryczne zaniżanie kwot wypłacanych odszkodowań stało się powszechną praktyką towarzystw ubezpieczeniowych, kancelarie i firmy odszkodowawcze zaczęły intensyfikować swoje działania. Wiele osób, które zostały poszkodowane, nie było w stanie na własną rękę podjąć walki z ubezpieczycielami o przysługujące im prawa.

Ubezpieczyciele nie porzucili w dalszym ciągu tych nieuczciwych praktyk, dlatego nie zmalała liczba osób, które chętnie korzystają z pomocy wykwalifikowanych pracowników firm specjalistycznych. Oferta tych podmiotów robi się bardzo szeroka, ponieważ nieustannie powiększa się zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Białystok

Podejmowanie takich działań jest całkowicie legalne, bowiem umożliwiają to odpowiednie przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczono, iż „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawnym regulacjom została poddana kwestia tego, że wyjątek w pozbywaniu się wierzytelności dotyczy szkód osobowych, których nie można poddawać sprzedaży. Dlatego też przedmiotem skupu roszczeń odszkodowawczych są w największym stopniu szkody komunikacyjne, które nie nastąpiły wcześniej niż trzy lata temu.

Zasady, które przyświecają w naszych działaniach dotyczących skupowania roszczeń z tytułu zaniżonych roszczeń odszkodowań OC i AC, to przejrzystość i jasność zasad współpracy. Adresatami naszej oferty są osoby z Białegostoku oraz innych miast Polski. Przejmujemy roszczenia odszkodowawcze, w przypadku szkód, które zostały rozliczone gotówką.

Uzyskałeś wypłatę odszkodowania gotówką i sądzisz, że ubezpieczyciel dokonał jej zaniżenia? Kiedy sprawa nie uległa przedawnieniu, śmiało zgłoś się do nas. W momencie podpisania umowy cesji wierzytelności, pożegnasz się z formalnościami i ponoszeniem konsekwencji dalszych działań. Zawarcie umowy sprawia, że to my jesteśmy właścicielami wierzytelności, nie ty. Dlatego wszelakie konsekwencje ewentualnego niepowodzenia w sprawie, należą do naszych problemów.

Dział wycen zaprezentuje klientowi propozycję wyceny w przeciągu od trzech do pięciu dni od momentu dostarczenia wymaganych dokumentów. W przypadku akceptacji oferty dochodzi do podpisania umowy i przelania ustalonej kwoty w ciągu 7 dni na konto bankowe. Nasza firma dokłada wszelkich starań, by była ona satysfakcjonująca, jednak w przypadku nie spełnienia oczekiwań klienta, może on odmówić akceptacji oferty.

 

 

Ważne! Sprzedanie uszkodzonego samochodu nie wyłącza klienta z możliwości ubiegania się o możliwość sprzedaży roszczenia odszkodowawczego.

Osobom z Białegostoku proponowane są przyjazne zasady współpracy. Aby móc skorzystać z naszej oferty, należy dostarczyć do naszej firmy:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!