Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Bielsko-Biała

Nagminne zaniżane przyznawanych kwot odszkodowań przez ubezpieczycieli doprowadziło do wzmożenia prac firm odszkodowawczych i kancelarii. Spora ilość poszkodowanych, których dotknął ten problem, nie miała możliwości podjęcia na własną rękę odpowiednich kroków, zmierzających do poprawy swojej sytuacji.

Praktyka towarzystw ubezpieczeniowych nie zmieniła swojej formy, dlatego nie uległa zmniejszeniu ilość poszkodowanych, którzy zgłaszali się po pomoc do profesjonalnych firm. Usługi takich podmiotów są bardzo okazałe, ponieważ zwiększa się zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Bielsko-Biała

 

Kompetentni prawnicy, którzy orientują się w sprawie dochodzenia szkód z tytułu wszelakich typów odszkodowań, oferują swoje wsparcie osobom poszkodowanym. Część osób, która nie dysponuje wystarczającą ilością czasu lub środków pieniężnych, może skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Bielsko-Białej i innych miastach.

Takie działania są możliwe dzięki stosownym przepisom prawnym (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczono, iż: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawnej regulacji została także poddana kwestia rodzaju wierzytelności, które mogą ulegać przenoszeniu na inne osoby. Nie można bowiem sprzedawać roszczeń dotyczących szkód osobowych, więc w przeważającej części przypadków, to roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych ulegają sprzedaży. Warto jednak pamiętać, że po 3 latach od ich powstania dochodzi do przedawnienia, więc nie można wtedy dokonywać tego procederu.

Naszym działaniom przyświecają klarowne i jasne reguły współpracy, jeżeli mowa o skupie roszczeń związanych z zaniżonymi odszkodowaniami z polis AC i OC. Usługę kierujemy do osób z Bielsko-Białej i innych miast kraju. Głównie interesują nas roszczenia, których rozliczenia dokonano gotówką.

Wydaje Ci się, że wypłacone gotówką odszkodowanie było zbyt małe? Napisz lub zadzwoń do nas. W przypadku, gdy nie przedawniła się sprawa, dokonamy skupu Twojego roszczenia. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności skończy się Twoja troska związana z formalnościami. Cała prowadzona sprawa nie będzie wymagać Twojego angażowania, a na barki naszej firmy spadnie odpowiedzialność za podejmowane działania.

W sytuacji, gdy przegramy sprawę z ubezpieczycielem, nie musisz obawiać się żadnych konsekwencji. Po sprzedaży roszczenia nie będziesz już ich właścicielem, więc wszelka odpowiedzialność spada na nas.

Od momentu dostarczenia nam dokumentów, pracownicy zaproponują Ci stawkę za skup w okresie od 3 do 5 dni. Jeżeli spodoba Ci się oferta, podpiszemy umowę cesji wierzytelności i wypłacimy pełną sumę na rachunek w przeciągu 7 dni. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza propozycja była najbardziej korzystna, jednak, jeżeli wyda Ci się zbyt mała stawka, masz prawo do odmowy akceptacji.

 

 

Uwaga, sprzedaż uszkodzonego pojazdu nie wyklucza z możliwości ubiegania się o skup roszczeń odszkodowawczych.

Mieszkańcom Bielsko-Białej oferujemy dogodne zasady współpracy. Jedynie należy dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!