Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Bydgoszcz

Firmy odszkodowawcze i podmioty podobnego typu zwiększyły intensywność swoich działań, kiedy wyszło na jaw, że kwoty wypłacanych odszkodowań zostają notorycznie zaniżane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Wielu poszkodowanych nie było w stanie podjąć samodzielnej walki o prawa, które im się należą, z tego względu wzrosła rola profesjonalnej pomocy specjalistów.

Działanie towarzystw ubezpieczeniowych się nie zmieniło, dlatego chętnych do korzystania z usług wyspecjalizowanych firm nie ubywa. Oferta staje się naprawdę pokaźna, ponieważ cały czas powiększa się zakres usług podmiotów takiego typu.

Odkupienie szkody OC Bydgoszcz

Wyciągając pomocną dłoń osobom poszkodowanym, zostaje oferowane profesjonalne wsparcie wyśmienicie wykwalifikowanych i kompetentnych prawników, orientujących się w sprawie dochodzenia odszkodowań z różnych tytułów. Osoby, które nie mogą poświęcić swojego czasu na chodzenie po rozprawach sądowych, mogą skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Bydgoszczy i pozostałych miastach.

Procedura ta możliwa jest za sprawą odpowiednich przepisów (art. 509 § 1 K.C.). Mówią one bowiem o tym, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo wskazuje jednak, że nie można dokonywać dowolnego przenoszenia każdego typu wierzytelności, ponieważ nie można sprzedawać roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Za sprawą tego skupowaniu ulegają w największej mierze roszczenia dotyczące komunikacyjnego typu szkód. Po trzech latach nie można sprzedawać tych wierzytelności, ponieważ po tym okresie ulegają one przedawnieniu.

Nasza firma kieruje się klarownymi i nieskomplikowanymi regułami w przypadku skupu roszczeń z tytułu zaniżonych kwot odszkodowań z AC i OC. Nasze usługi są dedykowane mieszkańcom miasta Bydgoszcz, ale także innych miast Polski. Sądzisz, że wypłacone odszkodowanie w formie gotówki nie było wystarczająco wysokie? Skontaktuj się z nami. Nasza firma skupi twoją wierzytelność, jeżeli nie uległa ona przedawnieniu.

Troska o formalne kwestie ulega zakończeniu w momencie podpisania umowy cesji wierzytelności. Sprawa o dodatkowe środki będzie prowadzona bez twojego udziału, więc wszelakie konsekwencje i koszty nie są na twojej głowie. Również w sytuacji przegrania sprawy, nie masz co się martwić. Podpisanie umowy cesji wierzytelności sprawia, że nie jesteś już właścicielem roszczeń, a więc wszelaką odpowiedzialność ponosi nasza firma.

Dział wycen przygotuje w ciągu trzech – pięciu dni propozycję. Jeżeli spodoba ci się proponowana kwota, dokonamy podpisania umowy i w ciągu tygodnia wykonamy przelew na twoje konto. Postaramy się, by propozycja była jak najbardziej satysfakcjonująca dla ciebie, jednak jeżeli będziesz z niej niezadowolony, możesz zawsze zrezygnować.

 

 

Pamiętaj! Nawet w przypadku sprzedaży uszkodzonego auta możliwy jest skup roszczenia odszkodowawczego.

Osoby z Bydgoszczy mogą skorzystać z usługi na bardzo dogodnych warunkach. Jedynym działaniem, które powinni dokonać, jest dostarczenie dokumentów, jak:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!