Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Bytom

Notoryczne zaniżanie wypłacanych odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe sprawiło, że kancelarie i firmy odszkodowawcze zaczęły wzmożoną pracę. Wiele osób, których dotknął ten problem, nie było w stanie na własną rękę podjąć działań zmierzających do uzyskania należnych ich praw.

Postępowanie ubezpieczycieli w dalszym ciągu nie uległo zmianie, dlatego nie zmniejszyła się ilość osób, które wyrażają chęć skorzystania z usług profesjonalnych firm. Oferta takich podmiotów staje się dosyć okazała, ponieważ ciągle rozszerza się zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Bytom

Prawnicy, którzy znają się w kwestiach dochodzenia szkód z tytułu różnych odszkodowań, proponują swoje wsparcie poszkodowanym w taki sposób przez ubezpieczycieli. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na toczenie sądowych batalii mogą skorzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Bytomiu i nie tylko tym mieście.

Ta usługa jest w pełni legalna, gdyż umożliwiają ją odpowiednie przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których jest mowa o tym, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Zostało prawnie uregulowanie także to, że nie wszystkie rodzaje wierzytelności mogą być dobrowolnie przenoszone na inne osoby. Tak jest w przypadku szkód osobowych. Dlatego skupowaniu ulegają najczęściej roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi. Po upływie 3 lat ulega sprawa przedawnieniu, dlatego po tym czasie nie jest możliwe sprzedawanie roszczeń.

Nasza firma kieruje się klarownymi zasadami współpracy w przypadku skupowania roszczeń związanych z zaniżonymi odszkodowaniami z polis OC i AC. Nasze usługi dedykowane są mieszkańcom Bytomia, ale także innych miast Polski. Dokonujemy skupowania roszczeń, które były rozliczone w formie gotówki.

Wiesz, że odszkodowanie, które wypłacono Ci gotówką było zbyt niskie? Skontaktuj się z nami. Gdy sprawa nie jest jeszcze przedawniona, dokonamy skupu roszczenia. O żadne formalności nie będziesz musiał martwić się po podpisaniu umowy. Sprawa o dopłatę odbędzie się bez twojego angażowania, a koszty i konsekwencje z nią związane będą wyłącznie na naszej głowie.

Jeżeli zdarzy się sytuacja, że dojdzie do przegrania przez nas sprawy, nie dotkną Cię żadne konsekwencje. Sprzedaż roszczenia oznacza, że nie jesteś już jego właścicielem i nie ponosisz żadnej odpowiedzialności.

Nasi pracownicy działu wycen w czasie 3-5 dni od dostarczenia dokumentów przygotują oferowaną stawkę. Jeżeli przystaniesz na nią, dojdzie do zawarcia umowy cesji wierzytelności oraz przesłania środków na Twoje konto w czasie 7 dni. Będziemy starać się, by oferta była dla Ciebie jak najbardziej korzystna, jeżeli jednak nie będzie satysfakcjonować Cię stawka, będziesz mógł zawsze odmówić akceptacji.

 

 

Pamiętaj, możemy skupować roszczenia odszkodowawcze także w przypadkach sprzedaży uszkodzonego samochodu.

Mieszkańcom Bytomia proponujemy korzystne warunki współpracy. Jedyną rzeczą, którą należy wykonać, jest dostarczenie nam:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!