Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Chorzów

Do wzrostu aktywności firm odszkodowawczych zaczęło dochodzić, kiedy ubezpieczyciele rozpoczęli praktykować zaniżanie wypłacanych rekompensat. Duża ilość ludzi nie podjęła na własną rękę żadnych kroków w kierunku uzyskania należnych praw, ponieważ nie była w stanie. Wsparcie profesjonalistów stało się tym samym czymś niezbędnym.

O pomoc wyspecjalizowanych firm ubiega się szerokie grono poszkodowanych, ponieważ nie zaszły żadne zmiany w zachowaniu ubezpieczycieli. Oferta kancelarii i podobnych podmiotów jest bardzo imponująca, ponieważ powiększa się zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Chorzów

Osobom poszkodowanym kompetentni prawnicy służą swoją radą i wsparciem. Znają się oni bowiem doskonale na dochodzeniu szkód z tytułu różnych odszkodowań. Część osób, która nie zamierza tracić czasu na przepychanki sądowe, może zawsze skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Chorzowie i innych miastach.

Świadczenie takich usług umożliwiają odpowiednie przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), według których: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Przepisy prawne regulują także fakt, że nie każda wierzytelność może być dobrowolnie przenoszona, gdyż zgodnie z prawem nie można dokonywać takich działań wobec roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Z tego względu więc, osoby poszkodowane sprzedają roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Warto wiedzieć, że do przedawnienia w takich sprawach dochodzi po 3 latach i po tym okresie nie można ich sprzedawać.

Klarowne i proste reguły współpracy są dla nas priorytetem w przypadku skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis AC i OC. Z naszych usług mogą korzystać osoby z Chorzowa, ale też innych miast. Dokonujemy skupu roszczeń, którego rozliczenia dokonano gotówką.

Wypłacone gotówką odszkodowanie było za niskie? Napisz do naszej firmy. Jeżeli sprawa nie uległa przedawnieniu, skupimy Twoje roszczenie. Po zawarciu umowy nie będziesz martwić się żadnymi formalnościami, a cała sprawa będzie toczyć się bez Twojego zaangażowania. Na naszych barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za wszelkie konsekwencje.

Jeżeli dojdzie do przegrania przez nas sprawy, nie będziesz musiał się niczym martwić. Po podpisaniu umowy to my będziemy właścicielem wierzytelności, a więc w wszelka odpowiedzialność spadnie na nasze barki.

Po dostarczeniu nam dokumentów, pracownicy wystosują odpowiedź z wyceną w ciągu 3-5 dni. Jeżeli spodoba Ci się nasza propozycja, podpiszemy umowę i przelejemy pełną kwotę na Twój rachunek w czasie tygodnia. Zależy nam, by kwota była satysfakcjonująca, jednak jeżeli na nią nie przystaniesz, masz zawsze możliwość odmowy akceptacji.

 

 

Pamiętaj! Istnieje możliwość skupu roszczenia odszkodowawczego także w przypadku sprzedaży rozbitego auta.

Mieszkańcom Chorzowa proponujemy współpracę opartą na dogodnych warunkach. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, jest dostarczenie nam:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!