Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Częstochowa

Kiedy towarzystwa ubezpieczeniowe rozpoczęły prowadzić praktykę polegającą na nagminnym zaniżaniu wypłaconych odszkodowań, kancelarie i firmy odszkodowawcze wzmocniły swoje działania na rynku. Spora część osób, która została poszkodowana w ten sposób przez ubezpieczycieli, nie była wystarczająco świadoma, jakimi metodami należy upominać się o swoje prawa.

Funkcjonowanie firm ubezpieczeniowych nie uległo zmianie, dlatego nie zmalało zapotrzebowanie na usługi tak wyspecjalizowanych podmiotów. Oferta firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów staje się coraz bardziej pokaźna, gdyż ulega rozszerzeniu zakres podejmowanych przez nich działań.

Odkupienie szkody OC Częstochowa

Chcąc wesprzeć osoby poszkodowane, stwarza się im możliwość skorzystania z usług kompetentnych prawników, orientujących się w metodach dochodzenia szkód związanymi z odszkodowaniami. Część osób, która nie dysponuje czasem na walkę z towarzystwem ubezpieczeniowym, może skorzystać z usług firm, które zajmują się skupem roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Częstochowie i nie tylko.

Takie działania są w pełni legalne, gdyż umożliwiają je odpowiednie zapisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczono, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawnie została jasno uregulowana kwestia rodzaju roszczeń, których można sprzedawać i nie. Jak wynika z przepisów prawnych, sprzedawanie roszczeń osobowych nie jest dozwolone. Można za to dokonywać sprzedaży roszczeń dotyczących szkód komunikacyjnych. Nie mogą one powstać wcześniej niż 3 lata temu, ponieważ po tym czasie ulegają przedawnieniu.

Działaniom naszej firmy przyświecają nieskomplikowane i jasne zasady w kwestii skupowania roszczeń dotyczących zaniżanych wypłacanych odszkodowań z ubezpieczeń AC i OC. Oferta adresowana jest do mieszkańców Częstochowy, ale też innych mieszkańców Polski. Nasza firma skupi odszkodowania, których rozliczenia dokonano gotówką.

Przyjdź do nas, jeżeli uzyskałeś wypłatę odszkodowania, które wydaje ci się, że jest zaniżone. W sytuacji, kiedy nie jest sprawa przedawniona, skupimy odszkodowanie. Podpisanie umowy cesji wierzytelności oznacza koniec twoich trosk o wszelakie formalności. Nie wiążę się to także z angażowaniem ciebie w przebieg sprawy i ponoszeniem odpowiedzialności za konsekwencje naszych działań.

Nie musisz obawiać się niepowodzenia w prowadzeniu sprawy z ubezpieczycielem, ponieważ przestaje to być twoim kłopotem po podpisaniu umowy.

Od momentu dostarczenia wymaganych dokumentów, pracownicy działu wycen przygotują w ciągu 3-5 dni propozycję ceny za skup. Jeśli dojdzie do zaakceptowania jej przez klienta, zostanie podpisana umowa i w ciągu 7dni zostaną przelane środki na konto bankowe. Jeżeli jednak klientowi nie spodoba się propozycja, będzie mógł zawsze odmówić jej akceptacji.

 

 

 

Pamiętaj, że możliwe jest dokonanie skupu roszczenia odszkodowawczego także w przypadku sprzedania rozbitego pojazdu.

Osobom z Częstochowy proponujemy bardzo przyjazne zasady współpracy. Jedyną rzeczą, którą powinni zrobić, to dostarczyć nam dokumenty, jak:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!