Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Elbląg

Do wzmożenia prac przez kancelarie i firmy odszkodowawcze zaczęło dochodzić, kiedy towarzystwa ubezpieczeniowe rozpoczęły notoryczne zaniżanie przyznawanych odszkodowań. Duża część poszkodowanych nie umiała we własnym zakresie zawalczyć o swoje prawa. Z tego więc względu pomoc profesjonalistów okazała się być czymś niezbędnym.

O wsparcie profesjonalnych firm stara się duża liczba osób, gdyż w zachowaniu towarzystw ubezpieczeniowych nie doszło do żadnych zmian. Oferta firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów staje się imponująca, gdyż cały czas ulega powiększeniu zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Elbląg

Kompetentni prawnicy ochoczo służą swoją radą i pomocą osobom poszkodowanym. Orientują się oni bowiem w dobrym stopniu na dochodzeniu szkód z tytułu różnych odszkodowań. Osoby, które nie chcą poświęcać swojego czasu na chodzenie do sądu, mogą skorzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Elblągu i pozostałych miastach.

Takie usługi są w pełni legalne, umożliwiają je stosowne przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których zostało zawarte, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

W świetle prawa nie można jednak dobrowolnie przenosić każdego rodzaju roszczeń, gdyż z tej możliwości wyłączone są roszczenia związane ze szkodami osobowymi. Dlatego najczęściej dokonuje się sprzedaży roszczeń dotyczących szkód komunikacyjnych. Przedawnienie dokonuje się w tym przypadku po 3 latach, więc warto pamiętać, że po tym czasie nie można sprzedawać roszczeń.

Proste i klarowne zasady współpracy to dla nas priorytet, jeśli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy Elbląga i innych miast. Skupujemy roszczenia, który uległy rozliczeniu w formie gotówki.

Przyznano Ci zaniżone odszkodowanie, które było wypłacone gotówką? Skontaktuj się z nami. Jeśli nie doszło do przedawnienia sprawy, skupimy roszczenie. Nie będziesz już musiał martwić się formalnościami po zawarciu z nami umowy. Sprawę będziemy prowadzić bez Twojego zaangażowania i udziału. Koszty będziemy pokrywać my.

Jeśli nawet przegramy sprawę, nie będzie to Twoim kłopotem. Podpisanie umowy sprawia, że nie jesteś już właścicielem wierzytelności, a więc konsekwencje i odpowiedzialność ponosi nasza firma.

Od momentu dostarczenia nam dokumentów, dział wycen wystosuje odpowiedź z propozycją kwoty w czasie 3-5 dni. Jeżeli ją zaakceptujesz, zawrzemy umowę cesji wierzytelności i na Twoim rachunku pojawią się środki finansowe w czasie 7 dni. Chcemy, by propozycja była najbardziej korzystna, jeżeli jednak nie spodoba Ci się, możesz zawsze zrezygnować.

 

 

 

Uwaga! Sprzedaż uszkodzonego samochodu nie wyklucza z możliwości sprzedaży roszczenia.

Mieszkańcom Elbląga oferujemy współpracę opartą na przyjaznych warunkach. Jedyne, co należy zrobić, to dostarczyć do naszej firmy:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!