Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Gdańsk

Do zwiększenia intensywności działań firm odszkodowawczych i kancelarii doszło w momencie, gdy zaczęło okazywać się, iż wypłacane rekompensaty są notorycznie zaniżane. Rzesza poszkodowanych ludzi nie umiała podjąć samodzielnie kroków do wywalczenia przysługujących im kwot. To wszystko sprawiło, że wsparcie kompetentnych prawników stało się niezbędne.

Towarzystwa ubezpieczeniowe w dalszym ciągu prowadzą takie praktyki, co sprawia, że nie brakuje chętnych osób do korzystania z usług profesjonalnych firm. Nieustannie dochodzi do rozszerzenia pola działania firm odszkodowawczych, co sprawia, że ich oferta jest bardzo znaczna.

Odkupienie szkody OC Gdańsk

Wszystko umożliwiają przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczono, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Jak się jednak okazuje, nie każdy rodzaj wierzytelności może ulec sprzedaży komuś innemu, ponieważ nie dotyczy to szkód osobowych. Dlatego najczęściej dochodzi do przenoszenia praw do roszczeń w obrębie szkód komunikacyjnych, które miały miejsce nie wcześniej niż trzy lata wstecz.

Podstawą naszego działania są klarowne i nieskomplikowane zasady dotyczące skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań AC i OC. Nasza oferta jest adresowana głównie do mieszkańców Gdańska, ale także do osób z innych miast Polski. Warto zaznaczyć, że przedmiotem naszych usług są szkody, których rozliczenie odbyło się gotówką.

Nie jesteś usatysfakcjonowany wysokością wypłaconego odszkodowania gotówką? Zwróć się do naszej firmy, jeśli sprawa nie jest jeszcze przedawniona. Po podpisaniu umowy, znikną twoje obawy o dopełnianie formalności. Cały przebieg sprawy będzie odbywać się bez twojego udziału, a wszystkie konsekwencje będzie ponosić nasza firma.

Podpisanie umowy sprawia, że nie jesteś już właścicielem wierzytelności, a więc ewentualne niepowodzenie w sprawie jest naszym kłopotem, nie twoim.

Od czasu, kiedy dostaniemy dokumenty, klient w ciągu 3-5 dni uzyskuje proponowaną kwotę. Akceptacja kwoty oznacza podpisanie umowy oraz otrzymanie przelewu bankowego w czasie siedmiu dni. Jeżeli oferowana kwota nie będzie spełniać oczekiwań, można w każdej chwili dokonać rezygnacji.

 

 

 

Ważne! Skupowanie roszczenia odszkodowawczego może miejsc miejsce również, kiedy klient sprzedał uszkodzony pojazd.

Mieszkańcy Gdańska mogą korzystać z naszej usługi na bardzo komfortowych warunkach. By stało się to możliwe, należy dostarczyć nam następujące dokumenty:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!