Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Gdynia

Prawnicy posiadający wiedzę na temat dochodzenia szkód z tytułu odszkodowań wychodzą naprzeciw potrzebom poszkodowanych. Część osób, która nie dysponuje tak dużą ilością czasu, może z powodzeniem powierzyć firmie skup roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Gdyni i innych miastach.

Podjęcie takich działań jest w pełni legalne za sprawą odpowiednich przepisów prawnych (art. 509 § 1 K.C.), w których jest zawarte, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Odkupienie szkody OC Gdynia

Warto wiedzieć, że nie można dokonywać skupu każdego rodzaju wierzytelności, ponieważ niedozwolone jest przenoszenie roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Dlatego więc najczęściej dokonuje się skupu roszczeń związanych ze szkodami komunikacyjnymi. Należy podjąć takie działania, kiedy nie doszło do przedawnienia sprawy, czyli kiedy nie minęły 3 lata.

Klarowne i jasne reguły współpracy to nasza domena, jeżeli chodzi o skup roszczeń odszkodowawczych z tytułu zaniżonych odszkodowań OC i AC. Oferta jest dedykowana mieszkańcom Gdyni, ale nie tylko. Skupujemy roszczenia, których rozliczenie szkody odbyło się gotówką.

Zadzwoń do nas, jeżeli wypłacono ci odszkodowanie gotówką, a wiesz, że doszło do jego zaniżenia. Troska o formalności skończy się wraz z podpisaniem umowy cesji wierzytelności. Procedura cała toczy się bez twojego udziału, a w gestii naszej firmy jest poniesienie wszelakich konsekwencji i opłacenie kosztów.

Twoim kłopotem nie będzie również przegranie przez nas sprawy, ponieważ podpisanie umowy sprawia, że nie jesteś już posiadaczem wierzytelności i nie dotyczą cię konsekwencje niepowodzenia.

W czasie od 3 do 5 dni od dostarczenia dokumentów zostanie przez naszych pracowników przedstawiona propozycja ceny za skup. W sytuacji, gdy przystaniesz na naszą ofertę, zawrzemy stosowną umowę i w ciągu 7 dni wykonamy przelew na twoje konto bankowe. Będziemy starać się, aby propozycja była korzystna, gdy jednak uznasz, że stawka jest zbyt mała, będziesz mógł odmówić akceptacji.

 

 

 

Pamiętaj, że skupowanie roszczenia jest możliwe również w sytuacji, gdy dokonano sprzedaży auta.

Mieszkańcom Gdyni proponujemy bardzo dogodne warunki współpracy. Jedyne co trzeba zrobić, to dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!