Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Gliwice

Firmy odszkodowawcze nasiliły swoje działania od momentu, gdy ubezpieczyciele zaczęli notorycznie stosować praktykę polegającą na zaniżaniu odszkodowań. Bardzo duża część osób, które zostały poszkodowane w taki sposób przez firmy ubezpieczeniowe, nie umiała samodzielnie walczyć z ubezpieczycielami. Dlatego niezbędna stała się pomoc kompetentnych profesjonalistów.

Podejmowanie takich działań przez ubezpieczycieli nie uległo zmianie, dlatego nie ubywa chętnych do korzystania z pomocy kompetentnych specjalistów. Pole ich działania nieustannie ulega powiększeniu, więc i oferta staje się coraz bardziej okazała.

Odkupienie szkody OC Gliwice

Aby sprostać potrzebom osób poszkodowanych, oferowana jest im pomoc wyśmienicie wykształconych prawników, orientujących się w kwestiach dochodzenia szkód z tytułu różnych typów odszkodowań. Część poszkodowanych, która nie może zaangażować się w uczestniczenie w sprawach w sądzie, może korzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Gliwicach i innych miastach.

Podjęcie takich działań jest możliwe za sprawą odpowiednich przepisów (art. 509 § 1 K.C.), które mówią o tym, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo wskazuje także, że nie można dokonywać przenoszenia każdego rodzaju wierzytelności, gdyż nie można sprzedawać roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Dlatego najczęściej skupowane roszczenia, to te związane ze szkodami komunikacyjnymi, które nie uległy jeszcze przedawnieniu, czyli wydarzyły się nie wcześniej niż 3 lata temu.

Naszym działaniom przyświecają klarowne i przejrzyste zasady, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis AC i OC. Usługi świadczymy osobom z Gliwic i nie tylko. Skupujemy roszczenia, które były rozliczone w formie gotówki.

Uzyskałeś odszkodowanie w formie gotówki i odnosisz wrażenie, że nie było wystarczająco wysokie? Powinieneś zadzwonić do nas. Jeżeli nie przedawniła się sprawa, to skupimy roszczenie rozliczone gotówką. Nie musisz martwić się po zawarciu umowy o formalności, cała sprawa nie będzie wymagać już twojego zaangażowania.

Ewentualne przegranie sprawy z ubezpieczycielem nie będzie twoim problemem, gdyż po podpisaniu umowy nie jesteś już właścicielem wierzytelności i to na nas spada cała odpowiedzialność.

Po odebraniu przez nas dokumentów pracownicy przygotują w czasie od 3 do 5 dni propozycję stawki za skup. W przypadku akceptacji oferty, podpiszemy umowę cesji wierzytelności i przelejemy na rachunek bankowy środki w czasie 7 dni. Będziemy starać się, by stawka była najbardziej korzystna, jednak gdy okaże się, że nie jest dla ciebie satysfakcjonująca, możesz odmówić akceptacji.

 

 

 

Pamiętaj, że możesz ubiegać się o weryfikację i o skup roszczenia także, gdy rozbite auto zostało sprzedane.

Mieszkańcom Gliwic proponujemy przyjazne warunki współpracy. Jedyne co należy zrobić, to dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!