Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Gorzów Wielkopolski

Nagminne zaniżanie wypłacanych odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe doprowadziło do wzrostu aktywności firm odszkodowawczych i kancelarii. Szerokie grono osób poszkodowanych nie było w stanie o własnych siłach walczyć z ubezpieczycielami. Z tego więc powodu niezbędne okazało się wsparcie profesjonalistów.

Do profesjonalnych firm zgłasza się bardzo dużo poszkodowanych, ponieważ nikczemna praktyka towarzystw ubezpieczeniowych nie zmieniła się. Usługi firm odszkodowawczych i kancelarii są bardzo imponujące, ponieważ nieustannie dochodzi do rozszerzenia zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Gorzów Wielkopolski

Swoją radą i pomocą osobom poszkodowanym służą wykwalifikowani prawnicy, którzy świetnie orientują się w kwestii dochodzenia szkód z tytułu wszelakich odszkodowań. Część poszkodowanych, która nie dysponuje wystarczającą ilością czasu, może zawsze skorzystać z możliwości skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Gorzowie Wielkopolskim i innych miastach kraju.

Bez obaw, cała procedura jest w pełni legalna. Umożliwiają to wszystko odpowiednie przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których zostało zawarte, iż „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Okazuje się jednak, że nie można przenosić każdego rodzaju wierzytelności, gdyż prawo zabrania sprzedaży roszczeń dotyczących szkód osobowych. Tym samym najczęściej ulegają sprzedaży roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi. Do przedawnienia w ich przypadku dochodzi po 3 latach, więc warto pamiętać, że po tym czasie nie jest możliwe przenoszenie roszczeń.

Nieskomplikowane i przejrzyste zasady są dla nas czymś bardzo ważnym w kwestii skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań AC i OC. Nasza oferta kierowana jest do osób z Gorzowa Wielkopolskiego i pozostałych miast. Dokonujemy skupu roszczeń, które były rozliczone gotówką.

Przyjdź do nas, jeżeli otrzymałeś wypłatę odszkodowania gotówką, a było ono zbyt niskie. W przypadku nieprzedawnienia sprawy, dokonamy skupu roszczenia. Po zawarciu umowy nie będziesz musiał martwić się żadnymi formalnościami ani dodatkowymi opłatami. Całą sprawę o dopłatę będziemy prowadzić za Twoimi plecami, bez konieczności angażowania Ciebie.

Jeżeli zdarzy się, że sprawa zakończy się niepowodzeniem, nie musisz się niczym martwić. Zawarcie umowy sprawia, że właścicielem jesteśmy my, już nie Ty. Dlatego odpowiedzialność za działania będzie ponosić nasza firma, nie klient.

Po otrzymaniu przez nas dokumentów, pracownicy przygotują propozycję skupu w czasie 3-5 dni. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, dokonamy podpisana umowy oraz przelania na Twoje konto środków finansowych w okresie 7 dni. Będziemy starać się, by propozycja była satysfakcjonująca, jednak jeżeli uznasz, że oferowana kwota jest za niska, możesz zawsze odmówić akceptacji.

 

 

 

Ważne! Sprzedaż rozbitego pojazdu nie oznacza braku możliwości skupu roszczenia.

Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogą korzystać z oferty opartej na dogodnych warunkach. Jedyną rzeczą, którą należy to zrobić, jest dostarczenie do nas:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!