Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Jelenia Góra

Intensywność prac kancelarii i firm odszkodowawczych uległa zwiększeniu, kiedy rozpowszechniła się praktyka towarzystw ubezpieczeniowych polegająca na notorycznym zaniżaniu przyznawanych kwot odszkodowań. Bardzo duża ilość osób nie mogła we własnym zakresie ubiegać się o przyznanie im należnych praw, dlatego szukanie pomocy profesjonalistów stało się czymś kluczowym.

W dalszym ciągu ubezpieczyciele praktykowali takie zachowanie, a więc nie zmniejszyła się ilość osób poszkodowanych, którzy ubiegają się o pomoc specjalistów. Proponowane usługi takich podmiotów są bardzo pokaźne, gdyż cały czas powiększa się zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Jelenia Góra

 

Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom poszkodowanym, oferuje się im profesjonalną pomoc i radę prawników, wyśmienicie orientujących się na dochodzeniu szkód dotyczących różnych typów odszkodowań. W sytuacji niewyrażenia chęci toczenia sądowej batalii z ubezpieczycielem, istnieje możliwość skorzystania z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Jeleniej Górze i innych miastach.

Takie usługi są legalne, gdyż umożliwiają to zapisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których zawarto, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Zostało uregulowane także, że nie każda wierzytelność może ulegać dobrowolnemu przenoszeniu, gdyż z tej możliwości wyłączone są szkody osobowe. Dlatego więc najczęściej przenoszone zostają roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Po upływie 3 lat nie można jednak wobec nich podejmować takich działań, ponieważ są już przedawnione.

Zrozumiałość i przejrzystość to reguły, którymi kierujemy się podczas naszej pracy w zakresie skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Nasze usługi dostępne są dla osób z Jeleniej Góry, ale także pozostałych miast kraju. Dokonujemy skupu roszczeń rozliczonych gotówką.

Skontaktuj się z nami, jeżeli dostałeś zaniżone odszkodowanie, które było rozliczone gotówką. Kupimy roszczenie, jeżeli nie będzie jeszcze przedawnione. Od momentu podpisania umowy nie musisz martwić się konsekwencjami, czy formalnościami. Nasza firma będzie ponosić wszelkie konsekwencje działań.

Nie musisz martwić się także o to, że nasze działania zakończą się niepowodzeniem, ponieważ nie będzie to już wtedy Twoim problemem. My będziemy właścicielem wierzytelności i to my poniesiemy wszystkie konsekwencje.

Po dostarczeniu do nas dokumentów w 3-5 dni otrzymasz odpowiedź i oferowaną stawkę za skup roszczenia. Zawrzemy umowę i w 7 dni wykonamy przelew ze środkami finansowymi, jeżeli będziesz chciał kontynuować współpracę. Jeżeli będzie inaczej, będziesz mógł wycofać się i nie akceptować propozycji.

 

 

Ważne! Skup roszczeń odszkodowawczych jest możliwy również w sytuacji sprzedaży uszkodzonego auta.

Osoby z Jeleniej Góry mają szansę skorzystania z oferty opartej na dogodnych warunkach. Powinny jedynie przynieść do nas:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!