Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Kalisz

W czasie, kiedy ubezpieczyciele rozpoczęli nagminnie zaniżać wypłacane kwoty odszkodowań, można było zauważyć wzrost aktywności kancelarii i firm odszkodowawczych. Bardzo duża ilość osób poszkodowanych w ten sposób nie była w stanie podjąć skuteczne kroki prowadzące do uzyskania należytych praw.

Po wsparcie do profesjonalnych przedsiębiorstw dzwoni w dalszym ciągu dużo poszkodowanych, ponieważ ubezpieczyciele nie zmienili sposobu działania. Wyszkoleni prawnicy oferują swoje rady i wsparcie dotyczące dochodzenia szkód z tytułu wszelakich typów odszkodowań. Osobom, które nie dysponują wystarczającą ilością czasu na chodzenie do sądów, proponowana jest możliwość skorzystania z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Kaliszu, ale nie tylko.

Odkupienie szkody OC Kalisz

Stosowne przepisy w prawie (art. 509 § 1 K.C.) umożliwiają takie działania. Zawarte w nich zostało, iż: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Sprzedawaniu nie mogą jednak ulegać wierzytelności każdego typu. W prawie zostało wskazane, że nie można przenosić na inne osoby roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Sprawia to więc, że najczęściej przenoszeniu ulegają roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Warto pamiętać, że stają się nieważne po 3 latach, a więc po tym czasie nie można ich przenosić.

Przejrzystość i niepokomplikowanie to reguły współpracy, na których nam najbardziej zależy, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis AC i OC. Z naszych usług mogą korzystać osoby z Kalisza i innych miast Polski. Roszczenia rozliczone gotówką są punktem naszego zainteresowania.

Skontaktuj się z naszą firmą, jeżeli otrzymałeś za małe odszkodowanie wypłacone gotówką. Kupimy Twoje roszczenie, jeżeli sprawa się nie przedawniła. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności skończą się Twoje zmartwienia związane z formalnościami i konsekwencjami naszych działań. To my poniesiemy wszelakie koszty i konsekwencje działań.

Jeśli zdarzy się sytuacja, że przegramy sprawę, nie musisz się o nic martwić. Po zawarciu umowy ulegnie zmianie właściciel wierzytelności i tym samym wszystkie konsekwencje działań poniesiemy my.

Nasi pracownicy z działu wycen przygotują propozycję kwoty w czasie 3-5 dni od dostarczenia nam wymaganych dokumentów. W sytuacji, gdy przystaniesz na naszą ofertę, podpiszemy umowę cesji wierzytelności, a następnie w czasie 7 dni wyślemy na Twoje konto środki finansowe. Dołożymy starań, byś był zadowolony z propozycji. Jeżeli jednak nie będziesz, istnieje zawsze możliwość nieakceptowania propozycji.

 

 

 

Ważne! Możliwość skupu roszczenia odszkodowawczego istnieje także w przypadku sprzedaży uszkodzonego auta.

Osobom z Kalisza proponowane są bardzo przyjazne warunki współpracy. Należy dostarczyć nam jedynie:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!