Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Katowice

Zwiększenie intensywności działań przez kancelarie oraz firmy odszkodowawcze rozpoczęło się w momencie, kiedy wyszło na jaw, iż kwoty wypłacanych odszkodowań są zaniżane notorycznie przez ubezpieczycieli. Wielu poszkodowanych nie było w stanie samodzielnie wywalczyć, to co się im należy. Dlatego wsparcie profesjonalistów okazywało się być niezbędne.

Nie skłoniło to jednak towarzystw ubezpieczeniowych do zmiany postępowania, dlatego też w dalszym ciągu duże grono osób sięga po wsparcie profesjonalnych firm. Zakres usług kancelarii i podobnych podmiotów ulega nieustannie rozszerzeniu, sprawiając, że cała oferta jest okazała.

Odkupienie szkody OC Katowice

Zapewniając wsparcie poszkodowanym, kompetentni i wyspecjalizowani prawnicy oferują swoją pomoc w dochodzeniu szkód z tytułu różnych odszkodowań. Poszkodowani, którzy nie posiadają dużej ilości czasu na chodzenie do sądu, mogą skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych, szczególnie związanych ze szkodami w Katowicach i w innych miastach Polski.

Procedura jest możliwa dzięki odpowiednim zapisom w prawie (art. 509 § 1 K.C.). W przytoczonym paragrafie orzeczono, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo niestety wskazuje, że nie każda wierzytelność może zostać przeniesiona na inny podmiot, bowiem nie jest dozwolona sprzedaż roszczeń szkód osobowych. Z tego względu w większości przypadków sprzedaż roszczeń dotyczy szkód komunikacyjnych. Do przedawnienia w przypadku spraw tego typu dochodzi po upływie trzech lat, a więc po tym czasie z reguły nie można dokonywać już sprzedaży wierzytelności.

W przypadku skupu roszczeń z tytułu odszkodowań z polis AC i OC nasza firma kieruje się przede wszystkim prostymi i jasnymi regułami współpracy. Adresatami naszej oferty są osoby mieszkające w Katowicach i nie tylko. Przedmiotem naszej działalności jest skup roszczeń rozliczonych gotówką. Napisz do nas, jeśli wypłacone odszkodowanie gotówką było dla ciebie zbyt małe. Jeśli sprawa nie uległa przedawnieniu (nie minęły 3 lata), odkupimy roszczenie. Troska o formalności kończy się w momencie podpisania umowy cesji wierzytelności.

Nasza firma ponosi wszystkie konsekwencje oraz obciążania finansowe związane z dopłatą, więc klient nie musi się o to martwić. W przypadku przegrania sprawy z ubezpieczycielem, nie jest to już kłopot klienta. Podpisanie umowy cesji wierzytelności zwalnia cię z odpowiedzialności.

Dział wycen zaproponuje ci odpowiednią stawkę w przeciągu 3-5 dni od dostarczenia dokumentów. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, dokonamy podpisania umowy cesji wierzytelności, po czym przelejemy na twoje konto środki w ciągu siedmiu dni. Nasza propozycja będzie jak najbardziej korzystna dla ciebie, ale jeśli będziesz uważać, że proponowana stawka jest zbyt mała, masz prawo odmówić.

 

 

 

Ważne! Możemy skupić roszczenie odszkodowawcze również w przypadkach, gdy uszkodzony pojazd uległ już sprzedaży.

Osobom mieszkającym w Katowicach proponujemy bardzo przyjazne warunki współpracy. Należy nam jedynie dostarczyć dokumenty, jak:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!