Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Kielce

Zwiększenie intensywności podejmowanych działań stało się odpowiedzą wielu kancelarii i firm odszkodowawczych na krytyczną praktykę ubezpieczycieli, polegająca na częstym zaniżaniu wielkości rekompensat wypłacanych różnym osobom poszkodowanym. Profesjonalne wsparcie wyspecjalizowanych prawników zyskało na wartości, ponieważ wielu ludzi nie posiadało wystarczających kompetencji do podjęcia jakichkolwiek kroków na własną rękę.

Postępowanie towarzystw ubezpieczeniowych cały czas ma taką formę, więc nic dziwnego, że ze wsparcia prawników w dalszym ciągu pragnie korzystać spora liczba osób poszkodowanych przez ubezpieczycieli. Pole działania firm odszkodowawczych ulega cały czas powiększaniu, a więc i usługi stają się pokaźne.

Odkupienie szkody OC Kielce

Chcąc pomóc osobom poszkodowanym, przygotowywane są oferty współpracy ze świetnie wykształconymi prawnikami, którzy posiadają wiedzę na temat dochodzenia różnych szkód dotyczących odszkodowań. Osoby poszkodowane nie mające ochoty na stratę czasu na prowadzenie walki z towarzystwami ubezpieczeniowymi mają możliwość skorzystania z usług skupu roszczeń odszkodowawczych szkód komunikacyjnych.

Te działania pozostają w pełni legalne, ponieważ umożliwiają to stosowne przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeka się, iż: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Według prawa nie można jednak dokonywać przenoszenia wszystkich wierzytelności, gdyż przedmiotem sprzedaży nie mogą być szkody osobowe. Powoduje to więc, że dokonuje się głównie przenoszenia w przypadku szkód komunikacyjnych. Nie mogą one powstać wcześniej niż trzy lata temu, ponieważ wcześniejsze stają się przedawnione.

Przejrzystość i niepokomplikowanie reguł współpracy to wartości, które stanowią cel naszych działań z zakresu skupu roszczeń zaniżonych sum odszkodowań OC i AC. Z naszych usług mogą skorzystać osoby poszkodowane. Skupujemy roszczenia, które były rozliczone gotówką.

Otrzymałeś wypłatę odszkodowania, które było za małe? Zwróć się do nas. Jeżeli sprawa nie jest przedawniona, skupimy twoje roszczenie. Na twojej głowie przestają być wszystkie formalności oraz wszystkie kwestie dochodzenia dopłaty, kiedy podpiszesz umowę. To nasza firma będzie obarczona konsekwencjami.

W sytuacji przegrania sprawy z ubezpieczycielem nie martw się żadnymi konsekwencjami. Podpisanie umowy oznacza, że nie jesteś już posiadaczem wierzytelności, więc całkowita odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach.

Od momentu, kiedy otrzymamy dokumenty, nasi pracownicy z działu wycen przygotują propozycję cenową w ciągu 3-5 dni. Jeśli zaakceptujesz ofertę, dokonamy podpisania cesji wierzytelności oraz przekazania na twój rachunek bankowy środków finansowych w czasie siedmiu dni. Dołożymy wszelkich starań, by propozycja cię usatysfakcjonowała, jeśli będzie jednak inaczej, nie musisz jej akceptować.

 

 

 

Uwaga! Dokonanie skupu roszczeń odszkodowawczych może odbywać się także w przypadkach sprzedaży uszkodzonego pojazdu.

Poszkodowanym z Kielc oferowane są niezwykle dogodne warunki współpracy. Jedynym działaniem, które powinni podjąć, to dostarczenie następujących dokumentów:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!