Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Kołobrzeg

Do zwiększenia intensywności działań firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów zaczęło dochodzić, kiedy ubezpieczyciele rozpoczęli stosować taktykę polegającą na obniżaniu sum wypłacanych odszkodowań. Wiele osób, które zostały poszkodowane w taki sposób, nie miało wystarczających umiejętności do walki o prawa, które im się należą.

Działanie ubezpieczycieli nie uległo zmianie, dlatego więc nie zmalała ilość osób, które wykazywały chęć korzystania z pomocy specjalistów. Oferta ich staje się coraz bardziej pokaźna, ponieważ zakres działań takich podmiotów ulega stale powiększeniu.

Odkupienie szkody OC Kołobrzeg

Chcąc pomóc osobom poszkodowanym, oferowane jest im profesjonale wsparcie wykwalifikowanych prawników, którzy znają się na dochodzeniu szkód z tytułu odszkodowań. Ci, którzy nie planują tracić swój czas na prowadzenie batalii w sądzie, mogą skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Kołobrzegu i innych miastach.

Wszystko możliwe jest za sprawą stosownych przepisów (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczono, iż „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Niestety w prawie zostało jasno wskazane, iż nie jest dozwolona sprzedaż roszczeń z zakresu szkód osobowych. Z tego względu najczęściej dokonuje się sprzedaży roszczeń dotyczących szkód komunikacyjnych, które nie są przedawnione, czyli powstały nie wcześniej niż 3 lata temu.

Nasza firma kieruje się prostymi i klarownymi zasadami, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z ubezpieczeń OC i AC. Nasze usługi dostępne są dla osób pochodzących z Kołobrzegu i innych miast Polski. Skupimy roszczenia klienta, którego rozliczenia dokonano formą gotówki.

Uzyskałeś odszkodowanie gotówką i wiesz, że nie było odpowiednio wysokie? Skontaktuj się z nami. Gdy sprawa nie jest jeszcze przedawniona, skupimy roszczenie. Po zawarciu umowy nie będziesz już miał na głowie żadnych formalności, a cała sprawa będzie odbywać się bez twojego zaangażowania. Twoim kłopotem nie jest przegranie prze nas sprawy, ponieważ podpisanie umowy zwalnia cię ze wszelakich konsekwencji naszych działań.

Po dostarczeniu dokumentów, pracownicy działu wycen w czasie 3-5 dni złożą ofertę cenową. W przypadku akceptacji propozycji zostanie zawarta umowa cesji wierzytelności, po czym w czasie tygodnia na koncie klienta znajdą się środki. W przypadku, kiedy oferta nie będzie satysfakcjonująca, zawsze można dokonać rezygnacji.

 

 

 

Pamiętaj, że skup roszczenia odszkodowawczego może odbywać się również w przypadku sprzedaży rozbitego auta.

Osobom z Kołobrzegu oferowane są przyjazne warunku współpracy. Jedyną rzeczą, którą należy wykonać, jest dostarczenie do nas:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!