Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Konin

Do nasilenia prac firm odszkodowawczych i kancelarii doszło w odpowiedzi na stosowanie przez ubezpieczycieli pewnej nikczemnej praktyki. Polegała ona na wypłacaniu zbyt niskich kwot odszkodowań osobom poszkodowanym przez różne wydarzenia. Większość osób nie była niestety w stanie na własną rękę ubiegać się o przysługujące im prawa. Dlatego też pomoc specjalistów stała się czymś kluczowym.

Ubezpieczyciele nie zmienili jednak przyjętej strategii, tym samym nie uległa zmniejszeniu liczba poszkodowanych, którzy potrzebują wsparcia profesjonalnych firm. Proponowana oferta firm odszkodowawczych jest bardzo pokaźna, ponieważ cały czas dochodzi do powiększenia zakresu ich działań.

Odkupienie szkody OC Konin

 

W celu spełnienia oczekiwań i potrzeb poszkodowanych, prawnicy oferują im swoje profesjonalne wsparcie i radę. Orientują się oni bowiem w sposób doskonały, jak należy dochodzić szkód związanych z różnymi odszkodowaniami. W przypadku braku chęci rozpoczęcia sądowej walki z firmą ubezpieczeniową, poszkodowany może skorzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Koninie i pozostałych miastach kraju.

Bez obaw, wszystkie usługi są legalne. Umożliwiają to stosowne regulacje prawne (art. 509 § 1 K.C.), które orzekają o tym, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Zostało także wskazane, że nie każde wierzytelności mogą być przenoszone, gdyż nie jest dozwolona sprzedaż roszczeń dotyczących szkód osobowych. Dlatego więc to nieprzedawnione roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych ulegają najczęściej sprzedaży.

Proste zasady, które są przejrzyste, to cel naszych działań dotyczących skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Usługi świadczymy dla mieszkańców Konina i innych miast. Chętnie skupimy roszczenie, które zostało wypłacone gotówką.

Skontaktuj się z nasza firmą, w sytuacji gdy otrzymałeś w formie gotówki zaniżone odszkodowanie. Jeżeli nie ulegnie jeszcze przedawnieniu, dokonamy jego skupu. Od chwili podpisania umowy nie musisz już obawiać się o żadne formalności czy konsekwencje. To my będziemy ponosić całą odpowiedzialność za podejmowane działania.

Nie musisz obawiać się negatywnego rezultatu naszych działań, ponieważ nie zostaniesz obarczony żadnymi konsekwencjami. Skupienie wierzytelności oznacza, że to my jesteśmy jego właścicielami i jedynie my ponosimy odpowiedzialność za działania.

Po uzyskaniu dokumentów nasi pracownicy wystosują do Ciebie odpowiedź wraz z propozycją stawki, zajmie to 3-5 dni. Dokonamy podpisania umowy i wysłania środków finansowych w czasie 7 dni, jeżeli zaakceptujesz propozycję. Jeżeli nie, będziesz mógł zawsze odmówić akceptacji.

 

 

Uwaga! Skupowanie roszczeń odszkodowawczych może dokonywać się także, kiedy rozbite auto uległo sprzedaży.

Osoby z Konina mają możliwość podjęcia współpracy na dobrych warunkach. W tym celu powinny dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!