Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Koszalin

W momencie, gdy firmy ubezpieczeniowe zaczęły notorycznie praktykować zaniżanie przyznawanych rekompensat osobom poszkodowanym, kancelarie i firmy odszkodowawcze rozpoczęły działalność na wzmożonym poziomie. Spora część poszkodowanych osób nie mogła we własnym zakresie podejmować działań zmierzających do uzyskania należytych im praw.

Po pomoc do profesjonalnych firm zgłasza się w dalszym ciągu spora część poszkodowanych osób, gdyż nie uległo zmianie postępowanie ubezpieczycieli. Powiększeniu ulega nieustannie zakres działania kancelarii i firm odszkodowawczych, co sprawia, że oferta jest bardzo pokaźna.

Odkupienie szkody OC Koszalin

Wysoce kompetentni prawnicy służą swoją pomocą i radą osobom poszkodowanym. Orientują się oni bowiem w kwestiach dochodzenia szkód z tytułu różnych odszkodowań. Osoby, które nie chcą lub nie mogą poświęcać swojego czasu na chodzenie do sądów, mają możliwość skorzystania z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Koszalinie, ale nie tylko.

Odpowiednie przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.) umożliwiają taką procedurę. Zostało w nich orzeczone, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Przenoszeniu nie mogą ulegać jednakże wierzytelności każdego rodzaju. Niedozwolona jest w świetle prawa sprzedaż roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Z tego więc względu sprzedaży ulegają głównie roszczenia z zakresu szkód komunikacyjnych. Tracą one na ważności po 3 latach, więc po tym czasie nie można dokonywać ich sprzedaży.

Proste i jasne zasady są rzeczą, na której nam najbardziej zależy, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Z naszej pomocy mogą korzystać poszkodowani z Koszalina i nie tylko. Interesują nas głównie roszczenia rozliczone gotówką.

Przyjdź do nas, jeżeli otrzymałeś odszkodowanie w Twoim uznaniu zbyt niskie. W sytuacji, gdy nie upłynęły 3 lata i sprawa jest nieprzedawniona, kupimy roszczenie. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności nie będziesz musiał martwić się żadnymi formalnościami, a sprawa będzie toczyć się bez Twojego udziału i zaangażowania, a także Twojego nakładu finansowego.

Jeżeli dojdzie do przegrania przez nas sprawy, bez obaw. Zawarcie umowy sprawia, że to my jesteśmy właścicielem wierzytelności i całe ponoszenie odpowiedzialności jest w naszej gestii.

Pracownicy z działu wycen opracują propozycję stawki w okresie od 3 do 5 dni od momentu złożenia wymaganych dokumentów. Jeżeli przystaniesz na proponowaną stawkę, zawrzemy umowę cesji wierzytelności i na Twoje konto prześlemy środki w czasie 7 dni. Będziemy starać się, by propozycja była najkorzystniejsza, jednak, jeśli w Twoim mniemaniu będzie zbyt niska, będziesz mógł jej nie akceptować.

 

 

 

Ważne! Sprzedanie rozbitego pojazdu nie zamyka furtki do ubiegania się o skup roszczenia odszkodowawczego.

Mieszkańcom Koszalina oferujemy przyjazne warunki współpracy. Jedynie działanie, jakie należy podjąć, to dostarczenie nam:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!