Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Krosno

Kancelarie, firmy odszkodowawcze i podmioty takiego typu rozpoczęły bardzo intensywną pracę, kiedy okazało się, że towarzystwa ubezpieczeniowe w sposób nagminny zaczęły przyznawać odszkodowania, które są o wiele zaniżone. Bardzo duża ilość osób, których dotknął ten problem, nie umiała na własną rękę samodzielnie zawalczyć o swoje prawa. Doprowadziło to do sytuacji, że niezbędna okazała się pomoc fachowców.

Postępowanie ubezpieczycieli bynajmniej nie uległo zmianie, dlatego wciąż jest bardzo duża ilość osób, które korzystają z pomocy profesjonalnych firm. Pole działania firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów cały czas się powiększa, a więc to, co oferują, jest bardzo pokaźne.

Odkupienie szkody OC Krosno

Aby pomóc osobom poszkodowanym, sztab profesjonalnych prawników, którzy znają się na dochodzeniu szkód dotyczących różnych odszkodowań, oferuje swoje usługi. Poszkodowani, którzy nie mają wystarczająco umiejętności i czasu na samodzielne utarczki z ubezpieczycielem, mogą korzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Krośnie, ale i innych miastach.

Podejmowanie takich działań jest w pełni legalne, regulują to odpowiednie przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), według których: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Został uregulowany również fakt, że nie mogą być przenoszone każde wierzytelności, gdyż ta możliwość nie dotyczy szkód osobowych. Z tego względu w przeważającej części przypadków dokonuje się przenoszenia roszczeń związanych ze szkodami komunikacyjnymi. Po upływie 3 lat od ich powstania dochodzi do przedawnienia, więc po tym czasie sprzedaż staje się niemożliwa.

Przejrzystość i jasność to zasady, którymi kieruje się nasza w firma, jeżeli mowa o skupowaniu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań AC i OC. Nasze usługi adresowane są do mieszkańców Krosna, ale nie tylko tego miasta. Skupujemy roszczenia, których rozliczenia dokonano gotówką.

Ubezpieczyciel wypłacił ci gotówką odszkodowanie, a Ty masz wrażenie, że jest ono za niskie? Zadzwoń do naszej firmy. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności nie będziesz musiał martwić się żadnymi formalnościami, a sprawa będzie toczyć się już bez Twojego zaangażowania. Na naszą firmę spadną wszelakie konsekwencje i koszty.

W sytuacji, gdy nie dojdzie do wygrania przez nas sprawy, nie będzie to stanowić dla Ciebie problemu. W momencie podpisania umowy to my jesteśmy właścicielami wierzytelności, a więc wszelaka odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach.

Dział wycen przygotuje propozycję stawki w czasie 3-5 dni od złożenia dokumentów. Jeżeli przystaniesz na naszą propozycję, zawrzemy umowę cesji wierzytelności i prześlemy w czasie 7 dni pieniądze na Twoje konto. Dołożymy wszelkich starań, by stawka była korzystna dla Ciebie, jeżeli jednak nie będziesz z niej zadowolony, będziesz mógł zawsze odmówić.

 

 

 

Uwaga! Dokonujemy skupu roszczeń odszkodowawczych także w przypadkach sprzedania rozbitego samochodu.

Mieszkańcom Krosna oferowana jest współpraca na bardzo przyjaznych warunkach. Jedynie, co należy zrobić, to dostarczyć do naszej firmy:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!