Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Legnica

Do wzmożenia aktywności kancelarii i firm odszkodowawczych zaczęło dochodzić, kiedy ubezpieczyciele coraz częściej zaczęli przyznawać zaniżone rekompensaty. Szerokie grono poszkodowanych nie było w stanie dopominać się o należyte prawa. Dlatego więc wsparcie specjalistów okazało się niezbędne.

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie zmieniły jednakże obranej strategii, dlatego nie zmalała ilość poszkodowanych ubiegających się o wsparcie profesjonalistów. Oferowane usługi firm odszkodowawczych są imponujące, ponieważ cały czas dochodzi do zwiększenia zakresu ich działań.

Odkupienie szkody OC Legnica

W celu wyciągnięcia pomocnej ręki do poszkodowanych, wykwalifikowani prawnicy proponują im swoją pomoc. Znają się oni bowiem w bardzo dużym stopniu na dochodzeniu szkód dotyczących różnych odszkodowań. W sytuacji brak chęci toczenia sądowej walki z towarzystwem ubezpieczeniowym, osoby poszkodowane mogą skorzystać z możliwości skupu skupu roszczeń odszkodowawczych przez firmy. Usługi dotyczą szkód komunikacyjnych w Legnicy i innych miastach.

Nie ma się o co martwić, gdyż procedura pozostaje legalna za sprawą regulacji prawnych (art. 509 § 1 K.C.). Zawarto w nich, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Jednakże nie można dobrowolnie sprzedawać każdego rodzaju wierzytelności, gdyż zakazane jest przenoszenie roszczeń dotyczących szkód osobowych. Najczęściej więc dokonuje się sprzedaży roszczeń związanych ze szkodami komunikacyjnymi, które nie są przedawnione.

Przejrzyste i jasne reguły współpracy są dla nas czymś bardzo ważnym jeżeli mowa o usłudze skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Kierujemy naszą ofertę do osób z Legnicy i pozostałych miast kraju. Jeżeli roszczenie zostało rozliczone gotówką, chętnie je skupimy.

W sytuacji, gdy uzyskałeś zaniżone odszkodowanie wypłacone gotówką, zadzwoń do nas. Dokonamy skupu roszczenia, jeżeli nie będzie jeszcze przedawnione. Od chwili zawarcia umowy nie będziesz już musiał martwić się żadnymi formalnościami czy konsekwencjami. Odpowiedzialność za podejmowane działania będziemy ponosić my.

W sytuacji, gdybyśmy przegrali sprawę, nie musisz się o nic martwić. To my jako właściciel wierzytelności ponosimy konsekwencje działań, a Ty nie zostajesz obarczony żadną odpowiedzialnością.

Po uzyskaniu od Ciebie dokumentów dział wycen przygotuje ofertę wraz z proponowaną stawką. Dokonamy zawarcia umowy i przelania na konto środków pieniężnych w czasie 7 dni, jeżeli spodoba Ci się propozycja. Jeżeli uznasz jednak, że nie chcesz decydować się na tą usługę, będziesz mógł zrezygnować.

 

 

Uwaga! Warto wiedzieć, że można sprzedawać roszczenia odszkodowawcze, kiedy uszkodzony samochód uległ sprzedaży.

Osoby z Legnicy mogą skorzystać z oferty opartej na dobrych warunkach. W tym celu oczekujemy na dostarczenie nam:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!