Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Lublin

Firmy odszkodowawcze oraz kancelarie rozpoczęły intensywną działalność na rynku od momentu kiedy okazało się, iż firmy ubezpieczeniowe w sposób notoryczny dokonują zaniżania sum wypłacanych odszkodowań. Szerokie grono osób poszkodowanych nie mogło bądź nie potrafiło wywalczyć swoich praw samodzielnie. Z tego powodu pomoc profesjonalistów była niezbędna.

Nie spowodowało to jednak zmiany w postępowaniu towarzystw ubezpieczeniowych, więc nie ubyło chętnych osób do korzystania z usług wyspecjalizowanych firm. Pole działania firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów nieustannie się rozszerza, tym samym oferta robi się bardzo pokaźna. Podając pomocną rękę poszkodowanym, oferowana jest specjalistyczna pomoc wykwalifikowanych prawników, orientujących się w sprawach dochodzenia szkód z tytułu odszkodowań różnego typu. Osobom, które nie dysponują czasem na przepychanki w sądzie, oferowana jest usługa skupu roszczeń odszkodowawczych dotycząca szkód komunikacyjnych w Lublinie, ale nie tylko.

Odkupienie szkody OC Lublin

Umożliwiają to stosowne zapisy w polskim prawie (art. 509 § 1 K.C.). W wymienionym paragrafie zawarto następującą informację: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo wskazuje jednak, że nie można dokonywać przenoszenia wszystkich wierzytelności. Tak jest w przypadku roszczeń dotyczących szkód osobowych, dlatego przedmiotem skupu roszczeń są głównie te dotyczące szkód komunikacyjnych. Do przedawnienia w tym wypadku dochodzi po trzech latach, więc po upływie tego terminu sprzedaż wierzytelności staje się niemożliwa.

Nasza firma kieruje się prostymi i jasnymi zasadami w przypadku skupu roszczeń z tytułu odszkodowań z OC i AC. Nasz oferta kierowana jest do mieszkańców Lublina i mieszkających również w innych miejscach. Zajmujemy się skupem roszczeń, których rozliczenia dokonano gotówką. Jeśli wypłacono ci odszkodowanie gotówką, a sądzisz, że było zbyt niskie, to napisz do nas. W przypadku, gdy nie przedawniła się sprawa, odkupimy twoje roszczenie. Po dokonaniu podpisania umowy cesji wierzytelności znikną problemy z troską o formalności.

Sprawa o dopłacenie toczy się już bez ciebie, a nasza firma ponosi wszystkie koszty i konsekwencje z nią związane. Ewentualna przegrana sprawy z firmą ubezpieczeniową nie obciąża klienta, ponieważ po sprzedaży wierzytelności nie jest on już niczym obciążany.

Od momentu dostarczenia nam dokumentów otrzymasz wycenę w ciągu 3-5 dni. Jeśli oferta ci się spodoba, podpiszemy umowę cesji wierzytelności, po czym na twoim koncie w ciągu tygodnia znajdą się środki pieniężne. Złożymy ci najbardziej korzystną propozycję, jednak jeśli będziesz uważać, że stawka jest zbyt mała, możesz zawsze odmówić.

 

 

 

Pamiętaj! Skupujemy roszczenia odszkodowawcze także w przypadkach, kiedy uszkodzone auto zostało sprzedane.

Mieszkańcom Lublina oferujemy przyjazne warunki współpracy. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to dostarczenie do nas:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorysu;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!