Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Nowy Sącz

Do natężenia prac firm odszkodowawczych i innych podmiotów zaczęło dochodzić w momencie, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe coraz powszechniej rozpoczęły przyznawanie zbyt niskich kwot odszkodowań. Spora część osób poszkodowanych nie umiała na własną rękę dochodzić należytych praw, a więc pomoc specjalistów okazała się czymś koniecznym.

Firmy ubezpieczeniowe w dalszym ciągu stosują nikczemną praktykę, która powoduje, że dużo osób korzysta ze wsparcia specjalistów. Usługi, które proponują firmy odszkodowawcze są bardzo pokaźne, gdyż cały czas wzbogaca się ich zakres działań.

Odkupienie szkody OC Nowy Sącz

Aby zapewnić wsparcie osobom poszkodowanym, sztab wykwalifikowanych prawników oferuje udzielenie pomocy i rad. Wiedzą oni bowiem, w jaki sposób należy dochodzić szkód związanych z różnymi odszkodowaniami. Jeżeli poszkodowany nie chce tracić czasu na chodzenie po sądach, może zawsze skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych, która dotyczy szkód komunikacyjnych w Nowym Sączu, ale i innych miastach.

Takie działania możliwe są dzięki odpowiednim regulacjom prawnym (art. 509 § 1 K.C.), wedle których: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Sprzedaży najczęściej ulegają roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi, ponieważ prawo jasno wskazuje, że nie można dobrowolnie przenosić roszczeń dotyczących szkód osobowych. Warto pamiętać, że podlegają temu roszczenia, które nie są jeszcze przedawnione.

Jasne i nieskomplikowane zasady współpracy są dla nas czymś bardzo ważnym, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy Nowego Sącza, ale nie tylko tego miasta. Chętnie skupimy roszczenie, jeżeli zostało rozliczone gotówką.

W przypadku, kiedy przyznano Ci zbyt niskie odszkodowanie, zadzwoń do naszej firmy. Zajmie się ona skupem Twojego roszczenia, jeżeli nie doszło jeszcze do przedawnienia sprawy. Podpisanie umowy oznacza koniec zmartwień związanych z formalnościami czy innymi konsekwencjami. Wszystko będzie już w naszym zakresie.

W przypadku przegrania przez nas sprawy nie musisz mieć żadnych obaw. Nie jesteś już po podpisaniu umowy właścicielem wierzytelności, a więc nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za nasze działania.

Po dotarciu dokumentów do naszej firmy, dział wycen przygotuje propozycję i możliwą stawkę za skup. Jeżeli spodoba Ci się, podpiszemy umowę cesji wierzytelności i wykonamy w okresie tygodnia przelew na Twoje konto. Dołożymy wszelkich starań, by oferta była korzystna dla Ciebie, jeżeli jednak uznasz, że nie jest satysfakcjonująca, możesz odmówić jej akceptacji.

 

 

Ważne! Pamiętaj, że sprzedanie uszkodzonego pojazdu nie zamyka drogi do ubiegania się o skup roszczeń odszkodowawczych.

Mieszkańcy Nowego Sącza mają możliwość skorzystania z usług opartych na dobrych zasadach. W tym celu czekamy na dostarczenie do nas:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!