Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Olsztyn

Do zwiększenia intensywności, z jaką pracują firmy odszkodowawcze, zaczęło dochodzić w odpowiedzi na niesprawiedliwą praktykę towarzystw ubezpieczeniowych, polegającą na nagminnym zaniżaniu wielkości odszkodowań wypłacanych poszkodowanym. Specjalistyczna pomoc profesjonalistów stała się bardzo ważna, ponieważ większość osób poszkodowanych nie była w stanie podjąć samodzielnej walki z ubezpieczycielami.

Nie spowodowało to zmiany w postępowaniu towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego nie maleje ilość chętnych poszkodowanych osób, które czerpią z pomocy prawników. Są oni kompetentni i świadomi, w jaki sposób należy dochodzić szkód z tytułu odszkodowań. Oferta kancelarii i firm odszkodowawczych staje się coraz bardziej okazała.

Odkupienie szkody OC Olsztyn

Wyśmienicie przygotowani prawnicy orientują się, w jaki sposób należy domagać się swoich praw odnośnie różnych typów odszkodowań. Poszkodowani, którzy nie mają ochoty tracić swojego czasu na walki z ubezpieczycielami, mogą zawsze skorzystać z usług skupu roszczeń odszkodowawczych, które dotyczą szkód komunikacyjnych w mieście Olsztyn, ale także innych miastach.

W tych działaniach nic nie jest nielegalne, ponieważ według prawa (art. 509 § 1 K.C.) „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo wskazuje jednocześnie, że nie jest możliwe dokonywanie przenoszenia wierzytelności w przypadku szkód osobowych. Z tego względu przedmiotem sprzedaży roszczeń, są te dotyczące szkód komunikacyjnych. Nie mogą one ulec przedawnieniu, więc można sprzedawać wierzytelności, które nie mają więcej niż trzy lata.

Naczelne zasady, którymi kierujemy się świadcząc usługi z zakresu skupowania roszczeń odszkodowawczych dotyczących zaniżonych odszkodowań OC i AC, to jasność i klarowność. Adresatami naszych usług są poszkodowani, którzy mieszkają w Olsztynie i innych miastach Polski. To ważne, by wcześniejsze odszkodowanie zostało wypłacone gotówką.

Zostało wypłacone ci odszkodowanie i sądzisz, że jest stanowczo za niskie? Zadzwoń do naszej firmy. Skupimy roszczenie, które ma nie więcej niż 3 lata. Po podpisaniu umowy nie musisz już niczym się martwić, ponieważ to po naszej stronie leży załatwienie wszelakich formalności i prowadzenie sporu z towarzystwem ubezpieczeniowym.

W przypadku ewentualnej przegranej z towarzystwem ubezpieczeniowym nie grożą ci żadne konsekwencje. Podpisanie umowy oznacza pozbycie się wierzytelności i odpowiadanie za nią przez naszą firmę.

Po dostarczeniu dokumentów otrzymasz naszą odpowiedź w czasie od trzech do pięciu dni. Jeśli ci się spodoba, dokonamy podpisania umowy cesji wierzytelności i przelania w czasie tygodnia na twoje konto środków. Nasza propozycja będzie najbardziej korzystna, jednak jeśli uznasz, że ci nie odpowiada, będziesz mógł zawsze zrezygnować.

 

 

 

Uwaga! Skupowanie roszczeń jest także możliwe, jeśli doszło do sprzedaży uszkodzonego pojazdu.

Poszkodowane osoby z Olsztyna mogą skorzystać z bardzo dogodnych warunków współpracy z nami. Jedynym działaniem, które powinni podjąć, to dostarczenie:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!