Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Opole

Notoryczne zaniżanie wypłacanych kwot odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe sprawiło, że firmy odszkodowawcze i kancelarie zaczęły działać coraz prężniej. Bardzo wiele poszkodowanych osób nie było w stanie samodzielnie walczyć o prawa, które im przysługują. Dlatego pomoc wyspecjalizowanych profesjonalistów stała się czymś niezbędnym.

Pomimo tego, działania towarzystw ubezpieczeniowych nie uległy zmianie, dlatego w dalszym ciągu z usług specjalistycznych firm korzysta szerokie grono poszkodowanych. Szeroki zakres usług kancelarii i tego typu firm sprawia, że oferowane usługi są bardzo okazałe. Sprostowując potrzebom wielu osób poszkodowanych, oferowana jest pomoc kompetentnych prawników, którzy w doskonały sposób orientują się w kwestiach dochodzenia szkód z odszkodowań różnego typu. Osobom poszkodowanym, które nie chcą tracić czasu na chodzenie po sądach, oferowana jest oferta skupu roszczeń odszkodowawczych, szczególnie dotyczących szkód komunikacyjnych w mieście Opole.

Odkupienie szkody OC Opole

Całą procedurę umożliwiają stosowne przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.). W przywołanym paragrafie oznajmiono, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Jednakże prawo wskazuje, że niestety nie każda wierzytelność może zostać przeniesiona na kogoś innego, ponieważ nie można sprzedawać roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Z tego powodu sprzedawane są głównie roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Po upływie trzech lat nie można z reguły dokonywać jednak sprzedaży wierzytelności, ponieważ dochodzi do ich przedawnienia.

Naszą firmę cechuje kierowanie się przejrzystymi i prostymi regułami, jeżeli mowa o skupie roszczeń dotyczących zaniżonych odszkodowań z AC i OC. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy Opola, ale nie tylko tego miasta. Roszczenia rozliczone gotówką to przedmiot naszej działalności.

Jeżeli kwota wypłaconego gotówką odszkodowania była zbyt niska dla ciebie, to odezwij się do nas. Odkupimy roszczenie, jeżeli sprawa nie uległa przedawnieniu (maksymalnie 3 lata). Podpisanie umowy cesji wierzytelności kończy twoje problemy z martwieniem się o formalności.

Klient nie ponosi żadnych konsekwencji i kosztów związanych z dopłatą, gdyż nasza firma zajmuje się tym bez ciebie. Podpisana umowa cesji wierzytelności zwalnia cię z odpowiedzialności za ewentualne niepowodzenie w prowadzeniu sprawy z ubezpieczycielem.

Wycenę otrzymasz w przeciągu 3-5 dni od złożenia wymaganych dokumentów. W przypadku kiedy zgodzisz się na przyjęcie naszej oferty, podpiszemy umowę, a następnie w ciągu tygodnia wykonamy przelew bankowy na twoje konto.
Dokładamy starań, by nasza propozycja była satysfakcjonująca, jednak jeśli w twoim mniemaniu kwota oferowana będzie zbyt niska, może zawsze zrezygnować.

 

 

 

Uwaga! Dokonujemy skupu roszczeń odszkodowawczych także w sytuacji, kiedy uszkodzony samochód jest już sprzedany.

Mieszkańcy Opola mogą skorzystać z bardzo wygodnych warunków współpracy. Powinni jedynie dostarczyć do nas:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!