Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Piła

Wiele kancelarii i firm odszkodowawczych nasiliło swoje działania na skutek rozpoczęcia przez towarzystwa ubezpieczeniowe nagminnej praktyki zaniżania wypłacanych odszkodowań. Spora część poszkodowanych nie podjęła samodzielnych działań w kierunku uzyskania należnych praw, ponieważ nie była w stanie. Z tego powodu niezbędne stało się wsparcie profesjonalistów.

Praktyka firm ubezpieczeniowych nie uległa zmianie, dlatego o pomoc profesjonalnych firm ubiega się duża liczba osób. Pole działania kancelarii i podobnych podmiotów jest bardzo szerokie, a oferta bogata.

Odkupienie szkody OC Piła

Aby sprostać potrzebom poszkodowanych, proponuje im się specjalistyczną pomoc wyśmienicie wykwalifikowanych prawników, którzy doskonale orientują się w kwestiach dochodzenia szkód z tytułu różnych typów odszkodowań. Osoby, które nie zamierzają tracić czasu na wizyty w sądzie, mogą powierzyć sprawę firmie, korzystając z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczącej szkód komunikacyjnych w Pile i innych miastach.

Wszystko jest zgodne z prawem (art. 509 § 1 K.C.), wedle którego: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Przepisy prawne regulują także kwestię rodzaju wierzytelności, który można przenosić. Jak się okazuje, nie jest dozwolone sprzedawanie roszczeń dotyczących szkód osobowych. Dlatego skupowi najczęściej ulegają roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Warto wiedzieć, że po 3 latach od powstania szkody nie można jednak przenosić roszczeń, gdyż wtedy ulegają przedawnieniu.

Jasność i klarowność to główne zasady, którymi kierujemy się w przypadku skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Nasza oferta kierowana jest do mieszkańców Piły, ale innych miast Polski. Dokonujemy skupu roszczeń, których rozliczenia dokonano gotówką.

Przyjdź do nas, jeżeli otrzymałeś odszkodowanie w formie gotówki, a masz wrażenie, że było za niskie. Gdy sprawa nie jest przedawniona, skupimy odszkodowanie. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności skończą się Twoje zmartwienia związane z formalnościami i opłatami. Cała sprawa o dopłatę będzie odbywać się bez Twojego zaangażowania i to nasza firma będzie odpowiadać za jej rezultat.

W sytuacji przegrania sprawy z towarzystwem ubezpieczeniowym nie musisz się martwić, gdyż to my będziemy właścicielem wierzytelności i to my poniesiemy wszelakie konsekwencje działań.

Po dostarczeniu wymaganych dokumentów do firmy pracownicy wystosują w 3-5 dni odpowiedź wraz z proponowaną stawką za skup. Jeżeli spodoba Ci się nasza oferta, podpiszemy umowę cesji wierzytelności i prześlemy w 7 dni środki na Twoje konto. Będziemy starać się, by składana propozycja była jak najbardziej korzystna, jeżeli jednak będziesz uważać inaczej, możesz zawsze odmówić akceptacji.

 

 

 

Ważne! Nawet jeżeli uszkodzony samochód został sprzedany, możesz ubiegać się o skup roszczenia odszkodowawczego.

Mieszkańcom Piły proponujemy przyjazne warunki współpracy. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to dostarczyć do nas:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!