Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Piotrków Trybunalski

Wiele firm odszkodowawczych i kancelarii zwiększyło intensywność swoich działań w momencie, kiedy okazało się, że ubezpieczyciele nagminnie zaniżają przyznawane kwoty rekompensat. Duża część osób poszkodowanych nie była w stanie samodzielnie walczyć o należyte prawa. Dlatego też niezbędna okazała się pomoc profesjonalistów.

Niestety, nie uległa zmianie praktyka towarzystw ubezpieczeniowych, więc ze wsparcia profesjonalnych firm w dalszym ciągu korzysta duże grono ludzi. Pole działania firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów cały czas się rozszerza, sprawiając, że oferta staje się bardzo bogata.

Odkupienie szkody OC Piotrków Trybunalski

Wysoko wykwalifikowani prawnicy oferują swoją profesjonalną pomoc osobom poszkodowanym. Orientują się bowiem doskonale, w jaki sposób należy dochodzić szkód z tytułu różnych typów odszkodowań. Część osób, która nie może chodzić po sądach, może skorzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Piotrkowie Trybunalskim i innych miastach kraju.

Świadczenie takich usług jest zgodne z prawem (art. 509 § 1 K.C.), według którego „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo wskazuje także, że nie jest dozwolone przenoszenie roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Z tego powodu więc najczęściej sprzedaje się roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi. Należy wiedzieć, że po upływie 3 lat ulegają one przedawnieniu i wtedy nie dokonuje się ich przenoszenia.

Przejrzystość i jasność są głównymi zasadami, które przyświecają nam w działaniach z zakresu skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Nasze usługi świadczymy mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego, ale także mieszkańcom innych miejscowości. Zajmujemy się skupem roszczeń, które zostały rozliczone gotówką.

Zadzwoń do nas, gdy otrzymane w formie gotówki odszkodowanie jest za małe. Jeżeli sprawa nie uległa jeszcze przedawnieniu, dokonamy skupu Twojego odszkodowania. Od momentu zawarcia umowy cesji wierzytelności możesz przestać martwić się wszelakimi formalnościami i opłatami. Sprawa o dopłatę będzie prowadzona bez Twojego udziału i na barkach naszej firmy będzie spoczywać odpowiedzialność za działania.

W przypadku, gdy sprawa zakończy się niepowodzeniem, nie musisz się o nic martwić się. Właścicielami wierzytelności będziemy my, więc to my będziemy ponosić konsekwencje działań.

Po otrzymaniu stosownych dokumentów dział wycen w 3-5 dni złoży Ci propozycję skupu. Jeżeli zaakceptujesz oferowaną kwotę, dokonamy podpisania umowy cesji wierzytelności i prześlemy pełną sumę na Twoje konto bankowe w czasie tygodnia. Jeżeli jednak nie spodoba Ci się nasza oferta, zawsze masz prawo odmówić akceptacji.

 

 

 

Uwaga! Skup roszczenia odszkodowawczego jest także możliwy w sytuacji sprzedania rozbitego pojazdu.

Mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego oferujemy bardzo przyjazne warunki współpracy. Jedyną rzeczą, którą należy dokonać, jest dostarczenie do nas:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!