Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Płock

Do zintensyfikowania prac firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów zaczęło dochodzić od czasu, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe rozpoczęły notoryczne zaniżanie sum odszkodowań. Bardzo potrzebne okazało się wtedy wsparcie kompetentnych profesjonalistów, gdyż szerokie grono osób nie było w stanie samodzielnie walczyć o przysługujące prawa.

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie przestały stosować zaniżania odszkodowań, dlatego nie maleje liczba chętnych, szukających pomocy prawników. Zakres działań profesjonalnych firm ulega rozszerzeniu cały czas, a tym samym oferta staje się bardzo okazała.

Odkupienie szkody OC Płock

By udzielić wsparcia poszkodowanym osobom, oferuje się im pomoc wyśmienicie przygotowanych prawników, którzy znają reguły dochodzenia szkód z tytułu odszkodowań. Część poszkodowanych nie mających czasu i pieniędzy na prowadzenie sprawy w sądzie, może skorzystać z możliwości skupu roszczeń roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Płocku i innych miastach.

Prowadzenie takiej procedury jest legalne, gdyż umożliwiają to odpowiednie zapisy (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczono, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Została także prawnie uregulowana kwestia tego, które roszczenia mogą ulec sprzedaży, a które nie. Jak się okazuje nie można dokonywać sprzedaży roszczeń osobowych, dlatego sprzedaje się z reguły roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Nie mogą one jednak powstać wcześniej niż 3 lata temu, ponieważ ulegają przedawnieniu.

Jasność i prostota to zasady, które przyświecają naszym działaniom z zakresu skupu roszczeń dotyczących zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Nasza oferta kierowana jest do osób mieszkających w Płocku i innych miastach Polski. Interesują nas roszczenia, których rozliczenia dokonało się gotówką.

Przyjdź do nas, gdy ubezpieczyciel przyznał ci zaniżone odszkodowanie. Skupimy roszczenie, które nie uległo jeszcze przedawnieniu i które zostało rozliczone w formie gotówki. Po zawarciu umowy zajmiemy się już wszystkim, więc nie będziesz musiał się martwić formalnościami.

W przypadku przegrania przez nas sprawy nie musisz się niczym martwić, gdyż przestajesz być właścicielem roszczenia po podpisaniu umowy. Wszelakie konsekwencje i odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach.

Od momentu dostarczenia dokumentów do firmy, pracownicy działu wycen przygotują propozycję stawki za skup. Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, dojdzie do podpisania umowy cesji wierzytelności i wykonania przelewu bankowego w przeciągu 7 dni. Dołożymy wszelkich starań, by nasza propozycja była korzystna, jednak jeżeli nie spełni oczekiwań, można zawsze zrezygnować i jej nie akceptować.

 

 

 

 

Ważne. Nawet sprzedanie uszkodzonego samochodu nie zamyka drogi do ubiegania się o weryfikację szkody i sprzedaż roszczenia.

Mieszkańcom Płocka proponowane są bardzo korzystne warunki współpracy. Jedyne, co należy zrobić, to dostarczyć do naszej firmy:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!