Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Poznań

Działalność kancelarii odszkodowawczych rozwinęła się jako odpowiedź na naganną praktykę firm ubezpieczeniowych notorycznie zaniżających kwoty należnych rekompensat między innymi w Poznaniu. Gdyby postępowanie ubezpieczycieli w tym obszarze było uczciwe i zgodne z przepisami, wówczas funkcjonowanie kancelarii okazywałoby się bezzasadne i nieopłacalne. Niestety, jak pokazują dane, niepożądane zjawisko zaniżania kwot wciąż występuje, dlatego ludzie ciągle muszą dopominać się o przysługujące im należności, korzystając z profesjonalnej pomocy.

Oferowane przez kancelarie wsparcie jest naprawdę fachowe. Doświadczeni, doskonale zorientowani w przepisach prawnicy potrafią wywalczyć naprawdę spore rekompensaty. Zakres podmiotów działających w tej branży nie ogranicza się jednak tylko do reprezentowania klientów w sprawach. Niektóre firmy oferują skup roszczeń odszkodowawczych. Dotyczy to szkód komunikacyjnych.

Odkupienie szkody OC Poznań

Prawo pozwala na tego typu działalność z zastrzeżeniem, że sprzedaż nie może obejmować roszczeń z tytułu szkód osobowych. W praktyce skupuje się więc głównie szkody komunikacyjne, które nie uległy przedawnieniu, czyli nie powstały dawniej niż 3 lata wstecz.

Każdy, kto mieszka w Poznaniu i obawia się kosztów i kłopotów związanych z długotrwałym procesem sądowym, może zgłosić się do nas. Naszą domeną jest skupowanie wierzytelności z tytułu szkód komunikacyjnych (OC i AC) rozliczonych gotówką. Jeśli zamiast przeciągającej się walki z zakładem ubezpieczeń wolisz pewne i szybkie pieniądze, zgłoś się do nas. Odkupimy roszczenie, o ile się nie przedawniło (nie powstało 3 lata temu lub dawniej).

Warto wspomnieć, że sprzedaż roszczenia oznacza przeniesienie prawa do szkody, a tym samym przeniesienie odpowiedzialności za następstwa wytoczonego ubezpieczycielowi postępowania sądowego. Co to oznacza dla klienta? Szybką wypłatę pieniędzy i brak problemów z egzekwowaniem należności od zakładu ubezpieczeń. To my będziemy starali się udowodnić, że ubezpieczyciel zaniżył kwotę rekompensaty i musi dopłacić. Dochodzeniem należności, kosztami procesu, ale też ewentualnymi konsekwencjami w razie niepowodzenia zajmie się nasza firma, która odtąd będzie właścicielem odkupionego roszczenia.

Tylko 3-5 dni potrzebuje nasz dział wycen, by po otrzymaniu dokumentów udzielić Ci odpowiedzi i zaoferować korzystną kwotę skupu. Pieniądze otrzymasz w błyskawicznym tempie – maksymalnie po 7 dniach (od chwili zawarcia umowy cesji wierzytelności) wykonamy przelew na Twoje konto bankowe. Jeśli nie zdecydujesz się na sprzedaż, uszanujemy Twoją decyzję, a za dotychczasowe operacje (wyliczenie kwoty skupu) nie zapłacisz ani grosza.

 

 

 

Warto zaznaczyć, że nawet w przypadku, gdy pozbyłeś się uszkodzonego auta, wciąż możesz zgłosić się do nas. Sprzedaż samochodu nie oznacza, że nie możesz otrzymać pieniędzy za przeniesienie wierzytelności.

Klientom z Poznania proponujemy dogodne warunki umowy. Wystarczy, że otrzymamy:

  • kalkulację szkody (kosztorys);
  • decyzję dotyczącą wypłaty odszkodowania;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych) przygotowane przez ubezpieczyciela;
  • w przypadku szkód Autocasco – polisę AC.

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!