Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Radom

Zintensyfikowanie aktywności firm odszkodowawczych oraz kancelarii stało się coraz większe, kiedy wyszło na jaw, że zaniżanie wartości przyznawanych odszkodowań jest nagminną praktyką bardzo wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalna pomoc wykształconych prawników zyskała na znaczeniu, gdyż szerokie grono poszkodowanych nie posiadało kompetencji do rozpoczęcia walki o swoje prawa na własną rękę.

Nie skłoniło to jednak do zmiany formy działania ubezpieczycieli, w związku z tym nie ulega zmniejszeniu ilość poszkodowanych osób, które wykazują chęć korzystania z pomocy prawników. Zakres usług firm odszkodowawczych staje się coraz bardziej szeroki, a oferta znacząca.

Odkupienie szkody OC Radom

Chcąc dostarczyć pomoc osobom, które zostały poszkodowane, oferowana jest specjalistyczna pomoc prawników, którzy doskonale orientują się w sprawach dochodzenia szkód z tytułu różnych odszkodowań. Poszkodowani, którzy nie dysponują czasem do przepychanek z ubezpieczycielami, mogą skorzystać z propozycji firm polegającej na skupie roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Radomiu, ale nie tylko.

W tych działaniach nie ma nic nielegalnego, ponieważ wszystko jest możliwe dzięki odpowiednim przepisom (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczone zostało, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

W prawie zostało jednocześnie wskazane, że ludzie nie mogą sprzedawać wierzytelności, które dotyczą szkód osobowych. Dlatego więc najczęściej przenoszone wierzytelności, to te dotyczące szkód komunikacyjnych. Nie mogą one jednak mieć więcej niż trzy lata, ponieważ ulegają przedawnieniu.

Klarowność i prostota zasad, to wartości, którymi kierujemy się w naszych działaniach dotyczących skupu roszczeń zaniżonych kwot odszkodowań OC i AC. Z naszej oferty korzystają poszkodowani z Radomia, ale też innych miast. Dokonujemy skupu roszczeń, które były rozliczane w formie gotówki.

Przyznano ci odszkodowanie, które według ciebie było zbytnio niskie? Zgłoś się do naszej firmy. W sytuacji, gdy sprawa ma mniej niż 3 lata, dokonamy skupu twojego roszczenia. Podpisanie umowy cesji wierzytelności oznacza dla ciebie koniec martwienia się o formalności i o całą sprawę, ponieważ to nasza firma przejmuje w tym momencie konsekwencje związane ze sprawą.

W sytuacji niepowodzenia sprawy nie grożą ci żadne konsekwencje, ponieważ zawarcie umowy oznacza przeniesienie odpowiedzialności na nas.

Po dostarczeniu dokumentów uzyskasz naszą ofertę cenową w okresie od trzech do pięciu dni. W sytuacji, gdy ją zaakceptujesz, zawrzemy umowę cesji wierzytelności i przekażemy w okresie 7 dniu środki na twoje konto bankowe. Złożymy ci najbardziej korzystną propozycję, jednak, gdy nie spodoba ci się, będziesz mógł zrezygnować.

 

 

 

 

Ważne! Skupimy roszczenia odszkodowawcze także w sytuacji sprzedaży uszkodzonego auta.

Osoby z Radomia mogą skorzystać z dogodnych warunków oferty. Powinni dostarczyć do nas dokumenty, jak:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!