Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Ruda Śląska

Powszechnie stosowane przez firmy odszkodowawcze zaniżanie przyznawanych odszkodowań sprawiło, że wiele firm odszkodowawczych zaczęło pracę na zwiększonych obrotach. Wiele poszkodowanych osób, które spotkały się z tym problemem, nie było w stanie na własną rękę podjąć odpowiednie działania zmierzające do odzyskania należnych praw.

Ta praktyka towarzystw ubezpieczeniowych nie zmieniła swojego charakteru, a więc nie zmalała ilość osób, które zostały poszkodowane i chciały uzyskać pomoc od profesjonalnych firm. Oferowane usługi takich podmiotów są bardzo okazałe, gdyż cały czas dochodzi do rozszerzenia zakresu ich działań.

Odkupienie szkody OC Ruda Śląska

Doskonale przygotowani prawnicy, którzy orientują się w sprawach dochodzenia szkód z tytułu różnych typów odszkodowań, wychodzą naprzeciw potrzebom poszkodowanych i proponują im swoje specjalistyczne wsparcie. Osobom, które nie mogą poświęcać pieniędzy i swojego czasu na chodzenie po sądach, proponowana jest usługa skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Rudym Śląsku i nie tylko.

Taka procedura możliwa jest za sprawą określonych przepisów (art. 509 § 1 K.C.), które mówią o tym, że:„wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

W przepisach zostało także zapisane, że nie każdy rodzaj wierzytelności może być przenoszony na inne osoby. Wedle przepisów nie jest dozwolone przenoszenie roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Dlatego też najczęściej skupuje się roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi. Warto mieć na uwadze fakt, że do przedawnienia w tego typu sprawach dochodzi po 3 latach i po tym czasie nie można już dokonywać sprzedaży.

Jasność i przejrzystość zasad współpracy to reguły, którymi kierujemy się w przypadku skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Ofertę kierujemy do mieszkańców Rudej Śląskiej i pozostałych miast kraju. Możesz sprzedać nam roszczenie, którego rozliczenia dokonano gotówką.

Zadzwoń do nas, jeżeli wydaje Ci się, że wypłacone odszkodowanie w formie gotówki, było zaniżone. Jeżeli sprawa nie jest przedawniona, to chętnie skupimy roszczenie. Po pomyślnym zawarciu umowy nie będziesz musiał martwić się żadnymi formalnościami ani kosztami. Podejmowane przez nas działania nie będą wymagać Twojego zaangażowania, a odpowiedzialność za wszelakie konsekwencje spadnie na nasze barki.

W przypadku niepowodzenia w sprawie, nie obawiaj się żadnych konsekwencji. Po dokonaniu sprzedaży roszczenia nie będziesz już jego właścicielem, a więc wszystkie konsekwencje naszych działań będziemy ponosić my.

Od chwili, kiedy otrzymamy od Ciebie stosowne dokumenty, pracownicy wystosują w czasie 3-5 dni odpowiedź zawierającą propozycję stawki. W przypadku, gdy ją zaakceptujesz, dokonamy zawarcia umowy cesji wierzytelności i przesłania w ciągu 7 dni środków na konto. Chcemy, by oferta była dla Ciebie jak najbardziej korzystna, jednak jeżeli nie spodoba Ci się stawka, będziesz mógł odmówić jej akceptacji.

 

 

 

Ważne! Skup roszczenia odszkodowawczego może dokonywać się także w przypadku, gdy rozbite auto uległo sprzedaży.

Mieszkańcom Rudej Śląskiej oferujemy dogodne warunki podjęcia współpracy. Jedyną rzeczą do zrobienia przez Ciebie, jest dostarczenie do nas:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!