Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Rybnik

Nikczemne zaniżanie wypłacanych rekompensat przez towarzystwa ubezpieczeniowe sprawiło, że swoją aktywność zwiększyły firmy odszkodowawcze i kancelarie. Wiele poszkodowanych osób nie mogło samodzielnie uzyskać prawa, które się im należą. Tym samym niezbędna stała się pomoc profesjonalistów.

Praktyka ubezpieczycieli nie zmieniła się, a więc nie uległa zmniejszeniu ilość osób, które ubiegają się o pomoc profesjonalnych firm. Oferta kancelarii i firm odszkodowawczych jest pokaźna, gdyż nieustannie rozszerza się zakres ich działań.

Odkupienie szkody OC Rybnik

Kompetentni prawnicy, którzy orientują się w kwestiach dochodzenia szkód z tytułu wszelakich odszkodowań, wyciągają pomocną dłoń do osób poszkodowanych. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie ze względów finansowych i czasowych na chodzenie do sądu, mogą korzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Rybniku i innych miastach Polski.

Wspomniana usługa możliwa jest dzięki odpowiednim przepisom prawnym (art. 509 § 1 K.C.), które orzekają o tym, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Regulacji prawnej została poddana także kwestia rodzaju wierzytelności, który może być przenoszony na inną osobę, gdyż nie można dokonywać sprzedaży roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Dlatego roszczeniami, które najczęściej ulegają przenoszeniu, są roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi. W ich przypadku do przedawnienia dochodzi po 3 latach, dlatego warto wiedzieć, że po tym terminie nie można dokonywać sprzedaży.

Nasza firma kieruje się prostymi i przejrzystymi zasadami jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Ofertę kierujemy do mieszkańców Rybnika i innych miast Polski. Dokonujemy skupu roszczenia, którego rozliczenia dokonano gotówką.

Otrzymałeś wypłatę odszkodowania gotówką i masz wrażenie, że jest zbyt niskie? Zadzwoń do nas. Jeżeli sprawa nie jest przedawniona, skupimy dane roszczenie. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności będziesz zwolniony ze wszelakich opłat i dopełniania formalności. Nie będziesz angażować się w przebieg całej sprawy, a konsekwencje działań poniesie wyłącznie nasza firma.

Także w sytuacji przegrania sprawy z ubezpieczycielem, nie będzie to stanowić dla Ciebie kłopotu, gdyż podpisanie umowy cesji wierzytelności sprawi, że to my będziemy właścicielem wierzytelności i to my ponosimy odpowiedzialność.

W przeciągu 3-5 dni od dostarczenia do nas dokumentów dział wycen przygotuje propozycję stawki za skup. Jeżeli oferta Ci się spodoba , zawrzemy umowę cesji wierzytelności i wyślemy na Twoje konto pełną sumę w czasie 7 dni. Jeżeli będzie inaczej i nie będziesz chciał z nami współpracować – będziesz mieć prawo odmówić akceptacji.

 

 

Ważne! Możesz ubiegać się o skup roszczenia odszkodowawczego także w sytuacji sprzedaży uszkodzonego samochodu.

Mieszkańcom Rybnika oferowana jest współpraca oparta na bardzo przyjaznych warunkach. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to dostarczyć do nas:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!