Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Siedlce

Nikczemne działanie towarzystw ubezpieczeniowych polegające na zaniżaniu przyznawanych odszkodowań przyczyniło się do zintensyfikowania aktywności wielu kancelarii i firm odszkodowawczych. Bardzo duża część osób poszkodowanych nie była w stanie podjąć samodzielnych kroków w kierunku uzyskania należnych praw, dlatego wzrosła rola profesjonalnej pomocy.

Praktyka firm ubezpieczeniowych nie zmieniła swojej formy, dlatego o pomoc profesjonalistów w dalszym ciągu ubiega się spora liczba osób. Zakres usług firm odszkodowawczych i kancelarii jest dosyć obszerny, gdyż cały czas wzbogaca się ich oferta.

Odkupienie szkody OC Siedlce

Wykwalifikowani prawnicy orientujący się w sprawach dochodzenia szkód z tytułu różnych odszkodowań oferują swoje wsparcie poszkodowanym. Osobom, które nie są w stanie poświęcić wystarczającej ilości czasu i pieniędzy na prowadzenie batalii sądowych proponuje się usługę skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Siedlcach, ale i innych miastach kraju.

Świadczenie wspomnianej usługi umożliwiają stosowne przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), wedle których „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo wyraźnie wskazuje także, że nie można przenosić każdego rodzaju wierzytelności. Temu działaniu nie podlegają bowiem roszczenia dotyczące szkód osobowych. Z tego powodu przenoszeniu ulegają najczęściej roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi, chociaż należy być świadomym, że ulegają przedawnieniu po 3 latach. W tym czasie sprzedaż nie jest już możliwa.

W naszych działaniach z zakresu skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC kierujemy się przede wszystkim jasnymi i klarownymi zasadami współpracy. Nasze usługi świadczymy osobom z Siedlec, ale i z innych krajów Polski. Skupujemy roszczenia, których rozliczenia dokonano gotówką.

Wypłacone w formie gotówki odszkodowanie zostało zaniżone? Skontaktuj się z nami. W przypadku, gdy sprawa nie jest przedawniona, skupimy Twoje roszczenie. Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności nie będziesz musiał martwić się żadnymi formalnościami czy opłatami. Sprawę o dopłatę będziemy prowadzić bez Twojego zaangażowania.

Jeżeli zdarzy się, że sprawa zostanie przegrana, Ty nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Podpisanie umowy cesji wierzytelności sprawi, że nasza firma będzie nowym właścicielem i to na jej barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za podejmowane działania.

W czasie od 3 do 5 dni od otrzymania dokumentów nasi pracownicy dokonają wyceny skupu. Jeżeli oferta będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, dokonamy zawarcia umowy cesji wierzytelności i przesłania na Twoje konto pieniędzy (w okresie 7 dni). Chcemy, by oferta była korzystna dla Ciebie, jeżeli jednak nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł zrezygnować.

 

 

Uwaga! Istnieje możliwość ubiegania się o skup roszczenia odszkodowawczego również w przypadku sprzedaży rozbitego auta.

Mieszkańcom Siedlec proponujemy współpracę na bardzo dogodnych warunkach. Należy dostarczyć nam jedynie następujące dokumenty:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!