Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Skierniewice

Nikczemna praktyka firm ubezpieczeniowych polegająca na zaniżaniu kwot wypłacanych odszkodowań poskutkowała wzrostem aktywności wielu firm odszkodowawczych i kancelarii. Przeważająca część osób poszkodowanych przez ubezpieczycieli nie była stanie podjąć samodzielnie działań zmierzających do uzyskania należnych ich praw. Z tego więc powodu okazała się niezbędna pomoc profesjonalistów.

Firmy ubezpieczeniowe nie zmieniły swojego postępowania, a więc wsparcia profesjonalistów w dalszym ciągu poszukuje wiele osób. Oferta firm odszkodowawczych i podobnych podmiotów cały czas się powiększa i staje się bardzo pokaźna.

Odkupienie szkody OC Skierniewice

Wykształceni prawnicy orientujący się w kwestii dochodzenia szkód z tytułu wszelakich odszkodowań proponują poszkodowanym swoje wsparcie i profesjonalną radę. Osobom, które mają zbyt mało czasu i pieniędzy, by wejść na drogę sądową, oferowana jest usługa skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Skierniewicach, ale i pozostałych miastach.

Świadczenie usługi skupu roszczeń odszkodowawczych jest możliwe dzięki odpowiednim przepisom prawnym (art. 509 § 1 K.C.), które informują o tym, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Prawo wskazuje również, że nie każdy rodzaj wierzytelności może ulegać przenoszeniu, gdyż takie działanie nie jest dozwolone w przypadku roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Dlatego najczęściej dokonuje się skupu roszczeń związanych ze szkodami komunikacyjnymi. Warto pamiętać, że po 3 latach dochodzi do przedawnienia, więc po tym czasie sprzedaż roszczenia jest niemożliwa.

Jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC, kierujemy się klarownymi i jasnymi zasadami współpracy. Usługi świadczymy mieszkańcom Skierniewic, ale nie tylko tego miasta. Dokonujemy skupowania roszczeń rozliczonych gotówką.

Przyjdź do nas, jeżeli przyznano Ci odszkodowanie, które było zbyt niskie. W sytuacji, kiedy sprawa jeszcze nie uległa przedawnieniu, dokonamy skupu roszczenia. Od momentu zawarcia umowy cesji wierzytelności na Twojej głowie nie będą już żadne opłaty, a tym bardziej formalności. Prowadzenie sprawy o dopłatę nie będzie wymagać Twojego zaangażowania, a odpowiedzialność za rezultat działań spadnie na nasze barki.

Jeśli nawet zdarzy się, że dojdzie do przegrania przez nas sprawy, nie będzie to żadnym obciążeniem dla Ciebie. Podpisanie umowy sprawia, że nie jesteś już właścicielem wierzytelności, a jedynie my. I to w naszej gestii jest ponoszenie konsekwencji naszych działań.

Od chwili odebrania dokumentów nasi pracownicy opracują w czasie 7 dni propozycję stawki za skup. Jeżeli Twoja decyzja będzie pozytywna, podpiszemy umowę cesji wierzytelności i prześlemy w czasie 7 dni środki finansowe na Twoje konto. Będziemy starać się, by nasza oferta była jak najbardziej korzystna, ale jeżeli nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, masz zawsze możliwość odmowy podjęcia współpracy.

 

 

Istotne! Możesz sprzedać roszczenie odszkodowawcze, jeżeli uszkodzony samochód jest sprzedany.

Osobom ze Skierniewic oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy. Jedynie co należy zrobić, to dostarczyć do nas:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!