Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Słupsk

Zwiększenie intensywności działań kancelarii i firm odszkodowawczych można było zaobserwować w momencie, kiedy towarzystwa ubezpieczeniowe zaczęły prowadzić nieczystą praktykę obniżania kwot przyznawanych odszkodowań. Duże grono osób, które zostało poszkodowane przez ubezpieczycieli w taki sposób, nie miało wystarczająco czasu, pieniędzy i umiejętności, by zacząć walkę o to, co się im należy.

W żaden sposób nie zmieniło się działanie ubezpieczycieli, z tego powodu więc, nie uległa zmianie ilość osób, wykazujących potrzebę skorzystania z pomocy profesjonalistów. To, co oferują, staje się coraz bardziej znaczne, gdyż pole działania stale się powiększa.

Odkupienie szkody OC Słupsk

Wyciągając pomocną rękę osobom poszkodowanym, proponuje im się pomoc wykształconych prawników, orientujących się w sposobach dochodzenia skód z tytułu różnych odszkodowań. Część osób, która nie ma czasu na chodzenie po sądach, może udać się do firmy, która prowadzi skup roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Słupsku, ale nie tylko.

Cała procedura jest możliwa dzięki odpowiednim przepisom (art. 509 § 1 K.C.), w których zostało zawarte, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

W prawie jasno jest zawarte, że nie można dokonywać przenoszenia roszczeń z zakresu szkód osobowych. Dlatego więc, najczęściej sprzedawane roszczenia, to te dotyczące szkód komunikacyjnych. Nie mogą one być przedawnione, czyli nie mogą mogą powstać wcześniej niż 3 lata wstecz.

Naszym działaniom przyświecają klarowne i nieskomplikowane reguły w kwestii skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z ubezpieczeń OC i AC. Usługi świadczymy mieszkańcom Słupska oraz innych miast Polski. Dokonujemy skupu roszczeń, których rozliczenie odbyło się gotówką.

Wypłacono ci rekompensatę gotówką, ale wydaje ci się, że nie była odpowiedniej wysokości? Odwiedź naszą firmę, jeśli sprawa nie jest przedawniona. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności przestaniesz być zobowiązany do martwienia się o kwestie formalne i angażowania się w przebieg sprawy.

Nie martw się przegraniem przez nas sprawy, ponieważ nie grożą Ci konsekwencje takiego rezultatu prowadzenia sprawy. Właścicielem wierzytelności będziemy my, więc ty nie będziesz już ponosić żadnych konsekwencji.

Od chwili przyniesienia nam wymaganych dokumentów, klient uzyska w czasie 3-5 dni propozycję cenową. Jeżeli ją zaakceptuje, dojdzie do podpisania umowy cesji wierzytelności, a następnie przelania w czasie tygodnia pieniędzy na konto. W sytuacji, gdy propozycja nie będzie spełniać oczekiwań klienta, nie jest zobligowany do jej akceptacji.

 

 

Uwaga, sprzedanie rozbitego samochodu nie wyklucza z możliwości skorzystania z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych.

Mieszkańcom Słupska oferowane są niezwykle dogodne warunki współpracy. By ją rozpocząć, należy dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!