Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Sopot

Zwiększenie intensywności działań firm odszkodowawczych można było zaobserwować w momencie, kiedy towarzystwa ubezpieczeniowe zaczęły praktykować zaniżanie przyznawanych rekompensat osobom poszkodowanym w różnych sytuacjach. Wiele z nich nie miało jednak umiejętności potrzebnych do podjęcia we własnym zakresie kroków w kierunku uzyskania należnych praw. Z tego względu niezbędne okazało się być wsparcie specjalistów.

Nikczemna praktyka ubezpieczycieli nie uległa zmianie, tym samym nie brakuje zainteresowanych do korzystania z usług profesjonalnych firm. Zakres działania takich podmiotów ulega cały czas rozszerzeniu, a oferta staje się coraz bardziej bogata.

Odkupienie szkody OC Sopot

Chcąc spełnić potrzeby osób poszkodowanych, sztab profesjonalnych prawników proponuje skorzystanie ze swoich usług. Orientują się oni doskonale w kwestii dochodzenia szkód z tytułu wszelakich odszkodowań. Osoby, które nie mogą poświęcać dużej ilości czasu na odwiedzanie sądów, mogą korzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w mieście Sopot i innych miastach kraju.

Wszystko regulują przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), według których „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Przenoszeniu ulegają najczęściej roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi, ponieważ prawo nie zezwala na sprzedaż roszczeń dotyczących szkód osobowych. Warto pamiętać, że do przedawnienia w tego typu sprawach dochodzi po 3 latach, a wtedy takie roszczenie nie może być skupione.

Dla naszej firmy najważniejsza jest praca oparta na prostych i jasnych zasadach, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Nasza oferta przeznaczona jest dla osób z Sopotu i innych miast Polski. Dokonujemy skupowania roszczeń, które zostały rozliczone gotówką.

Przyjdź do naszej firmy, jeżeli wypłacono Ci gotówką zaniżone odszkodowanie. Jeżeli sprawa nie jest przedawniona, skupimy od Ciebie roszczenie. Po zawarciu umowy nie musisz martwić się już żadnymi papierkami i przebiegiem sprawy. Wszystko będzie spoczywać na naszych barkach.

Jeżeli nawet dojdzie do przegrania sprawy, nie będziesz się musiał niczym martwić. Podpisanie umowy sprawia, że właścicielem roszczenia jesteśmy my, więc to my odpowiadamy za konsekwencje naszych działań.

Po dostarczeniu dokumentów nasi pracownicy przygotują w 3-5 dni propozycję kwoty za skup. Podpiszemy umowę cesji wierzytelności i prześlemy Ci pełną sumę na konto, jeżeli spodoba Ci się nasza oferta. W przeciwnym przypadku będziesz mieć możliwość odmowy akceptacji ceny.

 

 

Ważne! Możesz korzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych także, gdy sprzedałeś rozbity samochód.

Mieszkańcom Sopotu proponowane są niezwykle wygodne warunku współpracy. Jedyna rzecz, którą powinieneś wykonać, to dostarczyć do nas:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!