Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Sosnowiec

W momencie, gdy okazało się, że liczne zaniżanie wypłacanych odszkodowań jest nierzadką praktyką ubezpieczycieli, kancelarie i firmy odszkodowawcze zwiększyły intensywność swoich działań. Spora część poszkodowanych nie umiała prowadzić samodzielnych działań w kierunku pozyskania należnych środków. Z tego powodu wzrosło znaczenie profesjonalnej pomocy prawników.

Ta praktyka jest nieustannie stosowana przez ubezpieczycieli, dlatego nie brakuje chętnych osób, które poszukują profesjonalnego wsparcia. Oferta firm odszkodowawczych staje się coraz bardziej pokaźna, a zakres ich usług coraz większy.

Odkupienie szkody OC Sosnowiec

Kompetentni prawnicy posiadający umiejętności i wiedzę na temat dochodzenia szkód z tytułu odszkodowań wyciągają pomocną dłoń poszkodowanym przez ubezpieczycieli. Osoby, które nie są w stanie działać na własną rękę, mogą powierzyć skup roszczeń odszkodowawczych szkód komunikacyjnych w Sosnowcu i innych miastach profesjonalnej firmie.

Takie działania są legalne, ponieważ umożliwiają je odpowiednie zapisy prawne (art. 509 § 1 K.C.). Orzeczono w nich, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Warto nie zapominać, że nie można przenosić roszczeń w przypadku każdego typu szkód. Nie kwalifikują się do sprzedaży bowiem szkody osobowe. Z tego powodu największą część sprzedawanych roszczeń stanowią te związane ze szkodami osobowymi. Do przedawnienia przy takich sprawach dochodzi po upływie 3 lat, z tego względu po tym czasie nie można dokonywać sprzedaży wierzytelności.

Nieskomplikowane i przejrzyste zasady współpracy są naszym głównym celem w przypadku skupu roszczeń odszkodowawczych z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Nasza oferta kierowana jest do mieszkańców Sosnowca, ale nie tylko tego miasta. Zajmujemy się skupem roszczeń, które zostały rozliczone w formie gotówki.

Skontaktuj się z nami w przypadku, gdy uzyskałeś wypłatę odszkodowania gotówką, a jest ono w twoim uznaniu zbyt niskie. W momencie podpisania umowy skończą się twoje problemy z wszelakimi formalnościami, a sprawa będzie toczyć się bez twojego zaangażowania. Nasza firma będzie odpowiadać za wszystkie konsekwencje oraz będzie ponosić wszystkie koszty.

W przypadku ewentualnej sprawy z ubezpieczycielem nie musisz się niczym martwić. Wszystkie konsekwencje i odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach.

Po odebraniu dokumentów od klienta, otrzymuje on w czasie od 3 do 5 dni proponowaną stawkę za zakup. Jeżeli przystanie on na naszą ofertę, dojdzie do podpisania umowy cesji wierzytelności i do przelania w czasie tygodnia środków na konto klienta. Postaramy się, by złożyć optymalną propozycję, ale jeśli w uznaniu klienta będzie ona zbyt niska, może odmówić akceptacji.

 

 

Uwaga! Skupienie przez nas roszczenia może odbyć się w również w sytuacji, kiedy doszło do sprzedaży rozbitego auta.

Osobom mieszkającym w Sosnowcu proponujemy przyjazne warunki współpracy. Należy dostarczyć nam w tym celu:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!