Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Suwałki

Działania kancelarii i podobnych podmiotów zaczęły być jeszcze bardziej intensywne, kiedy powszechną praktyką firm ubezpieczeniowych okazało się zaniżanie przyznawanych kwot odszkodowań. Wielu osób poszkodowanych nie miało zdolności do działania na własną rękę, które pozwoliłoby na uzyskanie należytych praw. Dlatego pomoc profesjonalistów stała się czymś bardzo potrzebnym.

Ubezpieczyciele nie zrezygnowali ze stosowania tej praktyki, dlatego nie ubywa poszkodowanych osób, które wyrażają chęć skorzystania z pomocy profesjonalistów. Pole działania profesjonalnych firm jest bardzo szerokie, a oferta bardzo bogata.

Odkupienie szkody OC Suwałki

W celu spełnienia potrzeb i oczekiwań poszkodowanych, swoje usługi proponują wykwalifikowani prawnicy. W bardzo dużym stopniu znają się oni na dochodzeniu szkód z tytułu różnych odszkodowań. Ludzie, którzy nie są w stanie poświęcić czasu na chodzenie po rozprawach sądowych, będą zadowoleni z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Suwałkach i innych miastach.

Wszystko jest legalne i możliwe dzięki stosownym przepisom w prawie (art. 509 § 1 K.C.), które informują o tym, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Sprzedaży podlegają w przeważającej części roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych, gdyż prawo nie dopuszcza sprzedaży roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Należy pamiętać o tym, że po 3 latach od powstania roszczenia nie można go już sprzedawać, ponieważ sprawa ulega przedawnieniu w tym czasie.

Podczas naszych działań kierujemy się jasnymi i prostymi zasadami, jeżeli mówimy o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Z naszych usług mogą korzystać mieszkańcy Suwałk, ale także innych miast. Zajmiemy się skupieniem roszczenia, które uległo rozliczeniu gotówką.

Skontaktuj się z naszą firmą, jeżeli otrzymałeś wypłatę odszkodowania gotówką, a wiesz, że mogło zostać zaniżone. Jeżeli sprawa jest nieprzedawniona, kupimy roszczenie. Po podpisaniu umowy nie będziesz mieć na głowie żadnych formalności ani przebiegu sprawy. Wszystkie kwestie będą naszymi problemami.

W sytuacji przegrania sprawy z towarzystwem ubezpieczeniowych nie musisz się niczym martwić. W momencie podpisania umowy to my stajemy się właścicielem roszczenia i ponosimy konsekwencje wszystkich działań.

Po przywiezieniu do nas dokumentów pracownicy działu wycen opracują ofertę i zaproponują stawkę. Zajmie to 3-5 dni. Jeżeli zaakceptujesz propozycję, podpiszemy umowę i w ciągu 7 dni wykonamy przelew bankowy. Jednak jeśli nie będzie to dla Ciebie satysfakcjonujące, będziesz mógł odmówić akceptacji.

 

 

Istotne! Możesz skorzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych nawet jeśli rozbite auto jest sprzedane.

Osobom mieszkającym w Suwałkach proponujemy przyjazne zasady współpracy. Jedynie, co trzeba uczynić, to przynieść do nas:

kalkulację szkody, czyli kosztorys;
wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
decyzję o wypłacie odszkodowania;
polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!