Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Szczecin

Do rozpowszechnienia działalności firm odszkodowawczych i kancelarii zaczęło dochodzić, kiedy wyszło na jaw, że praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest nagminne zaniżanie kwot przyznawanych odszkodowań. Niestety, większość ludzi nie miała wystarczających kompetencji i czasu, by na własną rękę zacząć dochodzić swoich praw. To wszystko złożyło się na to, że wsparcie wyspecjalizowanych profesjonalistów zaczęło odgrywać kluczową rolę.

Ubezpieczyciele nie przestali prowadzić takie nieuczciwe praktyki, co przyczynia się do tego, że nie maleje liczba chętnych poszkodowanych osób, które potrzebują wsparcia profesjonalistów ze specjalnych firm. Ciągle ma miejsce powiększenie zakresu działania kancelarii, co przyczynia się do tego, że oferta takich podmiotów jest bardzo okazała.

Odkupienie szkody OC Szczecin

Taka procedura jest legalna, gdyż umożliwiają ją odpowiednie przepisy prawne, jak art. 509 § 1 K.C. Zostało w tym paragrafie orzeczone, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Jak się okazuje, nie można pozbywać się każdego rodzaju wierzytelności, gdyż wyjątkiem są szkody osobowe. Z tego powodu w przeważającej części dokonuje się przenoszenia praw do roszczeń doznanych szkód komunikacyjnych, do których doszło nie wcześniej niż 3 lata wstecz.

W skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań OC i AC kierujemy się nieskomplikowanymi i jasnymi zasadami współpracy. Z naszych usług mogą korzystać mieszkańcy Szczecina oraz innych miast naszego kraju. Zajmujemy się skupowaniem roszczeń, w przypadku których doszło do gotówkowego rozliczenia szkody.

Otrzymałeś wypłatę odszkodowania gotówką, jednak jesteś przekonany, że coś nie gra i kwota została zaniżona? Jeśli sprawa nie przedawniła się, to zadzwoń do naszej firmy. Kiedy dojdzie do podpisania umowy, będziesz mógł porzucić obawy dotyczące załatwiania formalności i ponoszenia konsekwencji za dalsze działania.

Po zawarciu umowy nie martwisz się w przypadku ewentualnego przegrania sprawy, gdyż to my jako nowy właściciel wierzytelności ponosimy wszelakie konsekwencje.

Po dostarczeniu wymaganych dokumentów, klient uzyskuje od działu wycen oferowaną kwotę w czasie 3-5 dni. W przypadku, gdy oferta spełni jego oczekiwania, dojdzie następnie do podpisania umowy oraz wykonania przelewu bankowego (do 7 dni). W sytuacji, gdy propozycja nie będzie satysfakcjonująca, można zawsze odmówić jej akceptacji.

 

 

Uwaga! Warto mieć na uwadze fakt, że skupujemy roszczenia odszkodowawcze w przypadku sprzedaży uszkodzonego auta.

Mieszkańcy Szczecina mogą skorzystać z naszej oferty na bardzo sprzyjających warunkach. Jedyne działanie, które należy dokonać, to przedstawienie nam dokumentów, jak:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

 

 

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!