Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Tarnów

Aktywność kancelarii i firm odszkodowawczych uległa zwiększeniu, kiedy ubezpieczyciele zaczęli praktykować nie do końca sprawiedliwe zaniżanie przyznawanych rekompensat. Osoby poszkodowane w różnych sytuacjach nie były zdolne do podjęcia samodzielnych działań zmierzających do uzyskania należnych praw. Z tego powodu wsparcie profesjonalistów okazało się być niezbędne.

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie przestają stosować takich metod działania, a więc nieustannie do profesjonalnych firm zgłasza się dużo osób poszkodowanych. Pole świadczenia usług takich podmiotów ulega rozszerzeniu, a oferta jest aktualnie bardzo bogata.

Odkupienie szkody OC Tarnów

Aby potrzeby poszkodowanych zostały zapewnione, oferowane jest im profesjonalne wsparcie prawników. Znają się oni bowiem doskonale na dochodzeniu szkód z tytułu różnych typów odszkodowań, a więc osoby, które nie mają czasu mogą zdecydować się na skorzystanie z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych w Tarnowie i nie tylko.

Bez obaw, takie postępowanie jest legalne za sprawą odpowiednich przepisów (art. 509 § 1 K.C.), które orzekają o tym, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Roszczenia, które ulegają najczęściej sprzedaży, to roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi, ponieważ sprzedaż roszczeń dotyczących szkód osobowych jest zabroniona przez prawo. Nie można jednak przenosić roszczeń po upływie 3 lat, gdyż stają się one przedawnione.

Nasze działania związane ze skupem roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC opierają się klarownych i nieskomplikowanych zasadach. Adresatami naszych usług są mieszkańcy Tarnowa i innych miast. Jeżeli roszczenie zostało rozliczone gotówką, chętnie je skupimy.

Zadzwoń do naszej firmy, jeżeli podejrzewasz, że wypłacone gotówką odszkodowanie mogło być zaniżone. W przypadku aktualnej i nieprzedawnionej sprawy, skupimy Twoje roszczenia. Zawarcie umowy oznacza koniec Twoich zmartwień związanych z prowadzeniem sprawy i papierkami. Wszystkim zajmiemy się wyłącznie my.

W przypadku negatywnego wyniku sprawy nie masz się o co martwić. Sprzedaż roszczenia oznacza, że to my jesteśmy nowymi właścicielami, więc to my ponosimy wszystkie konsekwencje i odpowiedzialność za podejmowane czynności.

Od momentu otrzymania przez nas stosowanych dokumentów, opracujemy w czasie 3-5 dni oferowaną stawkę za skup roszczenia. Następnie podpiszemy umowę i wykonamy w ciągu 7 dni przelew na Twoje konto. Jeżeli oferowana stawka będzie według Ciebie za niska, zawsze masz prawo odmówić jej akceptacji.

 

 

Uwaga! Istnieje możliwość skupu roszczenia odszkodowawczego także w sytuacji sprzedaży uszkodzonego auta.

Osobom z Tarnowa umożliwiamy dogodne zasady współpracy. Aby podjąć z nami współpracę, należy dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!