Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Toruń

Firmy odszkodowawcze, a także kancelarie zintensyfikowały swoją działalność w momencie, gdy okazało się, że sumy wypłacanych odszkodowań ulegają notorycznemu zmniejszaniu przez ubezpieczycieli. Wiele poszkodowanych osób nie miało umiejętności lub czasu na podjęcie na własną rękę walki o przysługujące prawa. Dlatego więc korzystanie z profesjonalnego wsparcia stało się niezbędne.

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie zmieniły diametralnie swojego zachowania, z tego względu z pomocy specjalistów w dalszym ciągu chętnie korzysta szerokie grono osób poszkodowanych. Zakres usług kancelarii i podobnych podmiotów nieustannie ulega powiększeniu, z tego względu to, co oferują, staje się pokaźne.

Odkupienie szkody OC Toruń

Spełniając potrzeby osób poszkodowanych, firmy oferują specjalistyczne wsparcie kompetentnych i doskonale wykształconych prawników, znających się na dochodzeniu szkód z tytułu różnych odszkodowań. Poszkodowani, którzy nie są w stanie poświęcić dużej ilości czasu na udawanie się na liczne rozprawy do sądu, będą zadowoleni ze skorzystania z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Torunia i innych miastach Polski.

Procedurę umożliwiają stosowne zapisy prawne (art. 509 § 1 K.C.). Przywołany paragraf informuje, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Nie można jednak dokonywać dowolnego przenoszenia każdego rodzaju wierzytelności, gdyż prawo jednoznacznie wskazuje, że wyłączone z tych działań są roszczenia związane ze szkodami osobowymi. Sprawia to, że przedmiotem skupu stają się przeważnie roszczenia związane z komunikacyjnym typem szkód.

W tego typu sprawach dochodzi do przedawnienia po upływie trzech lat, więc wtedy sprzedaż roszczeń nie jest możliwa. Klarowne i nieskomplikowane zasady przyświecają wszystkim naszym działaniom w zakresie skupu wierzytelności z tytułu zbyt niskich odszkodowań AC oraz OC. Oferta jest adresowana do mieszkańców Torunia, ale nie tylko tego miasta.

W twoim mniemaniu wypłacone odszkodowanie gotówką było zbyt niskie? Zadzwoń do nas. W sytuacji, gdy nie minęło trzy lata i sprawa się nie przedawniła, nasza firma zajmie się skupieniem twoich roszczeń. Podpisanie umowy cesji wierzytelności kończy twoje zaangażowanie w kwestie formalne, ponieważ wszelaka odpowiedzialność i konsekwencje związane z dochodzeniem do nadpłaty nie są już na twojej głowie. Przegranie sprawy nie jest twoim problemem, gdyż podpisana umowa zwalnia Cię z posiadania roszczeń. Wszelaką odpowiedzialność ponosimy my.

Po dostarczeniu nam dokumentów, nasz dział wycen zajmie się przygotowaniem oferty, co zajmie od trzech do pięciu dni. Pieniądze znajdą się na twoim rachunku bankowym w czasie tygodnia. Dołożymy starań do tego, by oferowana propozycja była zadowalająca, jednak gdy uznasz, że jest oferowana stawka jest za niska, możesz się wycofać.

 

 

 

 

Uwaga! Skup roszczeń odszkodowawczych jest możliwy również w sytuacji sprzedaży uszkodzonego auta.

Mieszkańcy Torunia mogą skorzystać z bardzo dogodnych warunków współpracy. Powinni dostarczyć naszej firmie:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!