Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Tychy

Firmy odszkodowawcze zwiększyły intensywność swoich prac po tym, kiedy wyszło na jaw, że w sposób nagminny dokonuje się zaniżania przyznawanych kwot odszkodowań poprzez towarzystwa ubezpieczeniowe. Spora ilość poszkodowanych musiała skorzystać z niezbędnej pomocy profesjonalistów, gdyż nie była w stanie na własną rękę walczyć z ubezpieczycielami.

Na nieszczęście osób poszkodowanych, forma działania firm ubezpieczeniowych nie zmieniła, więc ciągle duża ilość osób wyraża chęć korzystania z pomocy poszkodowanych osób. Pole działania takich podmiotów staje się coraz szersze, a więc oferta tym samym staje się bardzo okazała.

Odkupienie szkody OC Tychy

Chcąc pomóc osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie, oferuje się wsparcie profesjonalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób należy dochodzić szkód związanych z rozmaitymi typami odszkodowań. Osoby, które nie są w stanie poświęcać czasu na walkę w sądzie, mogą korzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w mieście Tychy oraz w pozostałych miastach.

Wykonywanie takiej procedury jest legalne, umożliwiają to zapisy w paragrafie (art. 509 § 1 K.C.), w których zapisano, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

W prawie zostało zawarte jednak, że nie każda wierzytelność może być przenoszona, gdyż nie dotyczy to szkód osobowych. Sprawia to, że najczęściej dokonuje się sprzedaży roszczeń, które dotyczą szkód komunikacyjnych. W przypadku takich spraw przedawnienie następuje po 3 latach, więc po tym terminie nie można sprzedawać wierzytelności.

Klarowność i jasność to reguły pracy, które przyświecają naszym działaniom w przypadku skupowaniu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań OC i AC. Ofertę kierujemy do osób z Tych, ale nie tylko tego miasta. Dokonujemy skupowania roszczeń, które były rozliczone gotówką.

Otrzymałeś wypłatę odszkodowania i sądzisz, że było zbyt niskie? Zadzwoń do nas. Jeżeli sprawa nie jest przedawniona, skupimy Twoje roszczenie. Od momentu podpisania umowy cesji wierzytelności nie musisz martwić się już żadnymi formalnościami, cała sprawa będzie toczyć się bez angażowania Ciebie i Twojego czasu. Wszelakie konsekwencje oraz koszty będą dotyczyć jedynie naszą firmę.

Żadnego kłopotu nie będzie stanowić dla Ciebie przegranie przez nas sprawy, ponieważ podpisanie umowy sprawia, że nie jesteś już jej właścicielem. Dlatego odpowiedzialność za rezultat naszych działań i konsekwencje są jedynie naszym problemem.

Pracownicy działu wycen przygotują dla Ciebie propozycję stawki w czasie od 3 do 5 dni od momentu dostarczenia nam dokumentów. Jeżeli nasza propozycja Ci się spodoba, podpiszemy umowę i przelejemy w 7 dni środki na Twoje konto. Będziemy starać się, by propozycja była korzystna, ale jeśli nie będzie satysfakcjonująca dla Ciebie, możesz zawsze odmówić.

 

 

 

Ważne! Skupujemy roszczenia odszkodowawcze również w przypadkach sprzedania uszkodzonego pojazdu.

Mieszkańcy Tych mogą korzystać z bardzo dogodnych warunków współpracy. Jedynym działaniem, które należy spełnić, to dostarczenie do nas:

  • kalkulacji szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzji o wypłacie odszkodowania;
  • polisy AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!