Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Wałbrzych

Firmy odszkodowawcze i inne podmioty zwiększyły swoje prace, kiedy towarzystwa ubezpieczeniowe rozpoczęły stosować nikczemną praktykę zaniżania wypłacanych rekompensat. Sporo poszkodowanych nie było w stanie na własną rękę podjąć działania w kierunku odzyskania przysługujących im praw, dlatego niezbędne stało się wsparcie profesjonalistów.

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie zmieniły sposobu swoich działań, a więc do profesjonalnych firm zgłasza się cały czas bardzo dużo poszkodowanych. Zakres działań kancelarii i firm odszkodowawczych cały czas się powiększa, co prowadzi do wzbogacenia oferty.

Odkupienie szkody OC Wałbrzych

Kompetentni prawnicy wyciągają swoją pomocną dłoń do osób poszkodowanych i proponują im skorzystanie z profesjonalnego wsparcia. Specjaliści orientują się bowiem doskonale w kwestiach dochodzenia szkód z tytułu wszelakich typów odszkodowań. Poszkodowani, którzy nie chcą zaczynać sądowych batalii z ubezpieczycielem, mogą zawsze skorzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Wałbrzychu i pozostałych miastach.

Taka usługę umożliwiają odpowiednie przepisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), które orzekają o tym, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Niestety, nie można przenosić każdego rodzaju wierzytelności, ponieważ prawo jasno wskazuje, iż niedozwolona jest sprzedaż roszczeń dotyczących szkód osobowych. Stąd też skupowaniu ulegają głównie roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Należy wiedzieć, że do przedawnienia w ich przypadku dochodzi po 3 latach i w tym czasie nie można sprzedawać już wierzytelności.

Prostota i jasność to zasady, którymi kierujemy się świadcząc usługi z zakresu skupu roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Ofertę adresujemy do mieszkańców Wałbrzycha i innych miast Polski. Prowadzimy skup roszczeń, które rozliczone były w formie gotówki.

Skontaktuj się z nami, jeżeli wypłacono Ci odszkodowanie gotówką, a sądzisz, że zostało zaniżone. Jeżeli sprawa się nie przedawniła, skupimy Twoje roszczenie. Od chwili zawarcia umowy cesji wierzytelności skończą się Twoje troski związane z formalnościami i opłatami. Nasza firma będzie angażować się w prowadzenie sprawy o dopłatę, Twój udział nie będzie tutaj potrzebny.

Nawet jeżeli się zdarzy, że sprawa z ubezpieczycielem zostanie przegrana, nie musisz się niczego obawiać. To my będziemy właścicielami wierzytelności i będziemy ponosić konsekwencje naszych działań.

Od momentu otrzymania wymaganych dokumentów do Ciebie, dział wycen w ciągu 3-5 dni przygotuje propozycję stawki za skup. Jeżeli przystaniesz na naszą propozycję, zawrzemy umowę i prześlemy na Twoje konto pełną sumę w czasie 7 dni. Będziemy starać się, by propozycja była najbardziej korzystna, jeżeli jednak stawka nie będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, będziesz mógł odmówić.

 

 

 

Uwaga! Skup roszczenia odszkodowawczego jest możliwy także w przypadku, kiedy rozbite auto uległo sprzedaży.

Mieszkańcom Wałbrzycha proponowane jest skorzystanie z usług opartych na bardzo przyjaznych warunkach. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to dostarczyć do naszej firmy:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenia wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!