Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Włocławek

Kiedy towarzystwa ubezpieczeniowe rozpoczęły coraz częściej stosować niesprawiedliwą praktykę zaniżania wypłacanych rekompensat osobom poszkodowanym, firmy odszkodowawcze nasiliły swoje działania na rynku. Bardzo dużo osób poszkodowanych nie mogło skutecznie domagać się przysługujących praw o własnych siłach.

Ze wsparcia profesjonalnych firm korzysta ciągle spora część poszkodowanych osób, ponieważ postępowanie ubezpieczycieli nie zmieniło się. Rozszerzeniu ulega cały czas zakres działania kancelarii, a tym samym ich oferta robi się naprawdę pokaźna.

Odkupienie szkody OC Włocławek

Wykwalifikowani prawnicy służą osobom poszkodowanym swoją radą i pomocą. Znają się oni bowiem na dochodzeniu szkód z tytułu wielorakich odszkodowań. Poszkodowane osoby, które nie mogą lub nie chcą tracić czasu na przepychanki w sądzie, mogą skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych we Włocławku i innych miastach.

To wszystko jest możliwe dzięki odpowiednim przepisom w prawie (art. 509 § 1 K.C.), według których: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Nie można jednak przenosić każdego rodzaju wierzytelności. W świetle prawa zakazana jest sprzedaż roszczeń dotyczących szkód osobowych, dlatego dokonuje się głównie przenoszenia roszczeń związanych ze szkodami komunikacyjnymi. Stają się one nieważne po upływie 3 lat, dlatego po tym czasie nie można ich przenosić.

Przejrzyste zasady są czymś, na czym najbardziej nam zależy, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy Włocławka, ale także innych miast Polski. Punktem naszego zainteresowania są szczególnie roszczenia rozliczone gotówką.

Zgłoś się do nas, jeżeli otrzymałeś wypłatę odszkodowania gotówką, które była według Ciebie za niska. Jeżeli nie minęły 3 lata i sprawa nie jest jeszcze przedawniona, skupimy roszczenie od Ciebie. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności przestaniesz zawracać sobie głowę formalnościami. Całe postępowanie obędzie się bez Twojego zaangażowania i bez ponoszenia konsekwencji.

Jeżeli dojdzie do sytuacji, że sprawa zostanie przez nas przegrana, nie będzie to stanowić dla Ciebie żadnego kłopotu. Po podpisaniu umowy dojdzie do zmiany właściciela wierzytelności, a więc cała odpowiedzialność będzie na nas spoczywać.

Nasi pracownicy przygotują propozycję stawki w czasie 3-5 dni od złożenia dokumentów w firmie. Jeżeli oferowana stawka będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, dokonamy podpisania umowy cesji wierzytelności, a w czasie 7 dni na Twoim koncie znajdą się środki finansowe. Zależy nam, by propozycja była korzystna, jeżeli jednak uznasz, że nie spełnia Twoich oczekiwań, będziesz mógł się wycofać.

 

 

 

 

Uwaga! Sprzedanie rozbitego pojazdu nie wyklucza z możliwości ubiegania się o skup roszczenia odszkodowawczego.

Osobom z Włocławka proponujemy przyjazną ofertę. Należy dostarczyć nam jedynie następujące dokumenty:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!