Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Wrocław

Kancelarie i różne firmy odszkodowawcze wzmogły swoje działania na rynku, kiedy wyszło na jaw, że towarzystwa ubezpieczeniowe dokonują masowego zaniżania wypłacanych sum odszkodowań. Bardzo spora część osób, które straciły w ten sposób, nie miała wystarczająco dużo umiejętności i czasu, by wywalczyć to, co się im należy. Dlatego wzrosła rola wsparcia profesjonalistów.

Niesprawiedliwe działania nie ulegają w dalszym ciągu zmianie, co powoduje, że nie zmniejsza się liczba chętnych osób, które szukają profesjonalnej pomocy. Zasięg działania wspomnianych podmiotów ulega cały czas powiększeniu, a oferta staje się okazała.

Odkupienie szkody OC Wrocław

Prawnicy, którzy mają wiedzę w zakresie dochodzenia szkód z tytułu różnych odszkodowań, wyciągają pomocną rękę osobom poszkodowanym. Część osób, która nie może poświęcać dużej ilości czasu na chodzenie po sądach, może korzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych we Wrocławiu i pozostałych miastach.

Cała procedura jest legalna dzięki zapisom w prawie (art. 509 § 1 K.C.), w których orzeczono, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Należy wiedzieć, że nie jest możliwy skup wszystkich wierzytelności, gdyż nie można postępować tak w przypadku szkód osobowych. Z tego więc względu to roszczenia do szkód komunikacyjnych stanowią najczęstszy przedmiot sprzedaży. Można dokonywać jej w sytuacji, gdy nie upłynęły 3 lata od wydarzenia się szkody.

Nasza firma kieruje się jasnymi i klarownymi regułami współpracy, jeśli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań polis OC i AC. Usługi są adresowane do osób z Wrocławia, ale także z każdego innego miasta Polski. Dokonujemy skupu roszczeń, których rozliczenie odbyło się gotówką.

Przyjdź do nas, jeśli uzyskałeś odszkodowanie w formie gotówki i wiesz, że zostało zaniżone. W przypadku, gdy nie doszło do przedawnienia, skupimy twoje roszczenie. Po zawarciu umowy cesji wierzytelności skończą się twoje zmartwienia dotyczące wszelakich formalności, a cała sprawa nie będzie wymagać twojego zaangażowania, a jedynie naszej firmy. Niepowodzenie w sprawie z ubezpieczycielem nie jest również twoim problemem, gdyż wszystkim zajmie się nasza firma.

Po odebraniu dokumentów zostanie w czasie od 3 do 5 dni przedstawiona przez dział wycen oferowana stawka za skup. W przypadku, gdy spodoba ci się nasza oferta, dokonamy podpisania umowy cesji wierzytelności i przelejemy na twoje konto w czasie tygodnia środki. Dołożymy wszelakich starań, by propozycja była najbardziej korzystna, ale jeżeli będziesz uważać, że stawka jest za niska, istnieje możliwość odmowy akceptacji.

 

 

 

Pamiętaj, że skup roszczenia jest możliwy również w sytuacji sprzedania rozbitego samochodu.

Mieszkańcom Wrocławia proponujemy korzystne warunki współpracy. Należy dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!