Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Zabrze

Do nasilenia działań kancelarii i firm odszkodowawczych zaczęło dochodzić w momencie, gdy ubezpieczyciele rozpoczęli stosować niesprawiedliwą praktykę, która polega na zaniżaniu wypłacanych odszkodowań. Niezbędna stała wtedy pomoc profesjonalistów, ponieważ bardzo dużo osób nie było w stanie samodzielnie walczyć o swoje prawa.

Ubezpieczyciele nie przestali diametralnie zaniżać odszkodowań, z tego więc powodu nie maleje liczba osób, które szukają pomocy profesjonalistów. Oferta specjalistycznych firm staje się coraz bardziej pokaźna, a zakres ich działań ulega nieustannie powiększeniu.

Odkupienie szkody OC Zabrze

Aby pomóc osobom poszkodowanym, proponowane jest im wsparcie doskonale wykształconych prawników, znających zasady dochodzenia szkód z tytułu różnych odszkodowań. Grupa poszkodowanych, która nie może angażować się w założenie sprawy w sądzie z powodu braku czasu i umiejętności, może skorzystać z oferty skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Zabrzu lub innych miastach.

Prowadzenie takich działań jest w pełni możliwe dzięki odpowiednim przepisom (art. 509 § 1 K.C.), które mówią o tym, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

W prawie zostało wskazane także, że nie można dokonywać sprzedaży roszczeń dotyczących szkód osobowych. Z tego względu w głównej mierze sprzedawane są roszczenia z zakresu szkód komunikacyjnych, które nie są jeszcze przedawnione, czyli powstały nie wcześniej niż 3 lata temu.

Zasady, którymi kierujemy się w naszych działaniach z zakresu skupu roszczeń odszkodowawczych z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC, to jasność i prostota działania. Adresatami naszej oferty są osoby z Zabrza i innych miast Polski.

Zadzwoń do nas, jeżeli ubezpieczyciel wypłacił ci rekompensatę gotówką, a sądzisz, że jej wysokość jest nieodpowiednia. Gdy sprawa nie jest przedawniona, dokonamy skupu roszczenia rozliczonego gotówką. Po podpisaniu umowy nie będziesz martwić się już o formalności, gdyż zajmiemy się wszystkim.

W przypadku niepowodzenia sprawy nie musisz się obawiać niczego, gdyż wszystkie konsekwencje są naszym problemem od chwili podpisania umowy.

Po dostarczeniu do nas dokumentów, nasi pracownicy wystosują odpowiedź z oferowaną stawką za skup roszczenia. W sytuacji, gdy spodoba ci się nasza oferta, zostanie zawarta umowa cesji wierzytelności, a przelew znajdzie się na koncie klienta w przeciągu tygodnia. Jeżeli stawka nie wyda się klientowi korzystna, może zrezygnować.

 

 

 

Uwaga! Sprzedaż uszkodzonego auta nie dyskwalifikuje z możliwości sprzedaży roszczenia.

Osobom z Zabrza oferujemy bardzo przyjazne zasady współpracy. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to dostarczyć do naszej firmy:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!