Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Zamość

Firmy odszkodowawcze i podmioty podobnego typu wzmogły swoje działania, kiedy wyszło na jaw, że towarzystwa ubezpieczeniowe w sposób notoryczny zaczęły osobom poszkodowanym przyznawać odszkodowania, które są zaniżone. Wiele spośród tych osób nie miało wystarczająco wiedzy i możliwości, by rozpocząć samodzielną walkę o swoje prawa. Sprawiło to, że wsparcie fachowców okazało się czymś niezbędnym.

Na nieszczęście poszkodowanych działania firm ubezpieczeniowych nie zostały zmienione, dlatego nie uległa zmniejszeniu liczba osób, które sięgają po pomoc specjalistów Zakres usług firm odszkodowawczych nieustannie ulega powiększeniu, a więc ich oferta jest bardzo okazała.

Odkupienie szkody OC Zamość

Chcąc sprostać potrzebom osób poszkodowanych, proponuje im się bardzo profesjonalną pomoc świetnie wyszkolonych prawników orientujących się, w jaki sposób należy dochodzić szkód związanych z różnymi typami odszkodowań. Osoby, które nie mogą poświęcić dużej ilości czasu na toczenie bojów w sądzie, mogą skorzystać z usługi skupu roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Zamościu, ale i pozostałych miastach.

Cała procedura jest legalna, ponieważ umożliwiają ją odpowiednie zapisy prawne (art. 509 § 1 K.C.), które orzekają, że „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Jednakże uregulowany został fakt, że nie można dokonywać przenoszenia wszystkich wierzytelności, ponieważ nie jest dopuszczalna sprzedaż roszczeń dotyczących szkód osobowych. Z tego więc powodu najczęściej skupowane roszczenia dotyczą szkód komunikacyjnych. Do przedawnienia w takich sprawach dochodzi po trzech latach, a więc po upływie tego okresu nie jest możliwe sprzedawanie wierzytelności.

Nasza firma kieruje się jasnymi i przejrzystymi regułami, jeżeli mowa o skupie roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis AC i OC. Nasza oferta kierowana jest do mieszkańców Zamościa, ale i innych miast. Dokonujemy skupu roszczeń, które były rozliczone w formie gotówki.

Dostałeś wypłatę odszkodowania i masz wrażenie, że była za mała? Skontaktuj się z nasza firmą. W przypadku, gdy nie doszło do przedawnienia sprawy, skupimy roszczenie. Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności nie będą już na Twojej głowie żadne formalności, ani dodatkowe koszty.

Jeżeli dojdzie nawet do niepowodzenia w sprawie z towarzystwem ubezpieczeniowym, to nie będzie twoim kłopotem. Zawarcie umowy sprawia, że nie jesteś już właścicielem wierzytelności, a więc cała odpowiedzialność spoczywa na nas.

Nasz dział wycen przygotowuje propozycję stawki w ciągu 3-5 dni od dostarczenia dokumentów. Jeżeli spodoba ci się nasza propozycja, podpiszemy umowę i przelejemy środki na Twoje konto w okresie tygodnia. Będziemy starać się, by propozycja była korzystna, jednak jeżeli nie przystaniesz na nią, będziesz mieć możliwość odmowy.

 

 

 

Pamiętaj! Skupowanie roszczenia odszkodowawczego można dokonywać również, kiedy uszkodzone auto zostało sprzedane.

Mieszkańcom Zamościa proponujemy bardzo przyjazne warunki współpracy. Jedyna rzecz, którą należy zrobić, to dostarczyć nam:

  • kalkulację szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • polisę AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!