Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Zielona Góra

Kancelarie wraz z firmami odszkodowawczymi rozpoczęły wzmożoną pracę, kiedy wyszło na jaw, że nagminne zaniżanie odszkodowań, które są wypłacane poszkodowanym, jest bardzo częstą praktyką ubezpieczycieli. Większość osób, które zostały poszkodowane, nie było w stanie ubiegać się samodzielnie o prawa, które im przysługują. Przyczyniło się to do tego, że pomoc profesjonalistów stała się niezbędna.

Mimo tego nie uległo zmianie działanie towarzystw ubezpieczeniowych, więc spora liczba osób poszkodowanych nieustannie korzysta z usług profesjonalnych firm. Oferta tych podmiotów staje się bardzo okazała, gdyż nieustannie powiększa się wachlarz ich usług.

Odkupienie szkody OC Zielona Góra

By spełnić potrzeby i wymagania osób poszkodowanych, wykwalifikowani i kompetentni prawnicy, którzy znają się na dochodzeniu odszkodowań różnych typów, wyciągają swoją pomocną dłoń. Poszkodowane osoby, które nie mogą poświęcać sporej ilości czasu na przepychanie się w sądzie, mogą skorzystać z oferty różnych firm dotyczącej skupu roszczeń odszkodowawczych dotyczących szkód komunikacyjnych w Zielonej Górze, ale nie tylko.

To wszystko jest możliwe dzięki stosownym paragrafom (art. 509 § 1 K.C.). Przepisy te jasno orzekają: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Niestety w prawie zostało zapisane, że nie każda wierzytelność może ulec przeniesieniu na kogoś innego. W świetle prawa nie można dokonywać sprzedaży roszczeń związanych ze szkodami osobowymi. Dlatego skupowaniu ulegają w przeważającej części roszczenia związane ze szkodami komunikacyjnymi.

Do przedawnienia w sprawach tego typu dochodzi po upływie trzech lat, dlatego po tym terminie sprzedaż wierzytelności nie jest możliwa. Nasza firma wyznaje proste i jasne zasady dotyczące współpracy w zakresie skupu roszczeń dotyczących zaniżonych odszkodowań OC i AC. Adresatami naszej firmy są mieszkańcy Zielonej Góry, ale nie tylko.

Wypłacona gotówką suma odszkodowania wydaje ci się zbyt niska? W takim wypadku skontaktuj się z nami. Jeżeli sprawa nie uległa przedawnieniu, to skupimy twoją wierzytelność.

W momencie podpisania umowy cesji wierzytelności kończą się twoje troski o formalne kwestie. Nasza firma będzie prowadzić bez twojego udziału sprawę o dopłatę i poniesie ewentualne dodatkowe koszty i konsekwencja, które z nią się wiążą.

Ewentualne przegranie sprawy z ubezpieczycielem nie jest twoim zmartwieniem. Odpowiedzialność ponosi nasza firma, ponieważ po podpisaniu umowy nie jesteś już właścicielem wierzytelności.

Od momentu, kiedy dostarczysz komplet dokumentów, nasi pracownicy przygotują w ciągu od trzech do pięciu dni propozycję. Jeżeli będziesz chciał z niej skorzystać, podpiszemy umowę i wykonamy przelew w ciągu tygodnia. Będziemy starać się, by propozycja była korzystna, jednak jeżeli będziesz sądzić, że stawka jest za mała, możesz zrezygnować.

 

 

 

Ważne! Możemy skupować roszczenia odszkodowawcze również w przypadku sprzedaży uszkodzonego pojazdu.

Mieszkańcom Zielonej Góry proponujemy niezwykle przyjazne warunki współpracy. Do naszej firmy powinni dostarczyć następujące dokumenty, jak:

  • kalkulacja szkody, czyli kosztorys;
  • wyliczenie wartości pojazdu przed szkodą przez ubezpieczyciela (dotyczy szkód całkowitych);
  • decyzja o wypłacie odszkodowania;
  • polisa AC (dotyczy szkód z Autocasco).

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!