Godziny otwarcia

JESTEŚMY DOSTĘPNI PRZEZ 24H, 7 DNI W TYGODNIU

Darmowa konsultacja

Odkup odszkodowań OC Warszawa

Kancelarie i firmy odszkodowawcze zaczęły intensywnie działać na rynku, odkąd okazało się, że ubezpieczyciele notorycznie zaniżają kwoty wypłacanych odszkodowań. Wiele osób poszkodowanych w ten sposób nie potrafiło bądź nie mogło samodzielnie walczyć o przysługujące im prawa. Stąd też profesjonalna pomoc wykwalifikowanych specjalistów okazywała się niezbędna.

Niestety postępowanie towarzystw ubezpieczeniowych nie uległo diametralnej zmianie, w związku z czym z pomocy wyspecjalizowanych firm cały czas korzysta duża liczba poszkodowanych przez ubezpieczycieli osób. Zakres działania kancelarii i innych tego typu podmiotów stale się rozszerza, więc oferta jest naprawdę pokaźna.

Odkupienie szkody OC Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom poszkodowanych, oferuje się profesjonalną pomoc doskonale przygotowanych, kompetentnych prawników, którzy orientują się, jak dochodzić szkód z tytułu rozmaitych typów odszkodowań. Tym, którzy nie chcą poświęcać swojego czasu na przepychanki w sądzie, proponuje się natomiast skup roszczeń odszkodowawczych związanych ze szkodami komunikacyjnymi w Warszawie, ale też innych miastach kraju.

Jest to możliwe dzięki stosownym zapisom w prawie (art. 509 § 1 K.C.). We wspomnianym paragrafie orzeczono, że: „wierzyciel może bez zgody dłużnika przenieść wierzytelność na osobę trzecią (przelew), chyba że sprzeciwiałoby się to ustawie, zastrzeżeniu umownemu albo właściwości zobowiązania”.

Niestety prawo wyraźnie wskazuje, że nie wszystkie wierzytelności można dowolnie przenosić na kogoś innego. Zgodnie z przepisami niedozwolona jest sprzedaż roszczeń dotyczących szkód osobowych. Stąd też skupuje się przede wszystkim roszczenia dotyczące szkód komunikacyjnych. Przedawnienie w przypadku tego typu spraw następuje po upływie 3 lat i po tym terminie sprzedaż wierzytelności jest z reguły niemożliwa.

Naszej firmie przyświecają jasne i proste zasady, jeśli chodzi o skup roszczeń z tytułu zaniżonych odszkodowań z polis OC i AC. Ofertę kierujemy do osób mieszkających w Warszawie, ale też w innych miastach kraju. Skupujemy roszczenia, które zostały rozliczone gotówką.

Odszkodowanie wypłacono ci gotówką, ale wiesz, że było ono zbyt niskie? Napisz do nas. Jeśli nie doszło do przedawnienia (nie minęły 3 lata), to kupimy Twoje roszczenie. Po podpisaniu umowy cesji wierzytelności nie będziesz musiał już troszczyć się o żadne formalności, Sprawa o dopłatę będzie toczyła się bez Twojego udziału i to nasza firma poniesie wszelkie konsekwencje i koszty z nią związane.

Nawet jeśli przegramy ewentualną sprawę z ubezpieczycielem, to nie będzie Twój kłopot. Po podpisaniu umowy nie będziesz już właścicielem wierzytelności, więc odpowiedzialność spadnie na nas.

Od chwili dostarczenia niezbędnych dokumentów dział wycen ma 3-5 dni na złożenie propozycji. Jeśli przystaniesz na oferowaną kwotę, podpiszemy umowę cesji wierzytelności i pełną sumę otrzymasz na swój rachunek bankowy w terminie 7 dni. Postaramy się złożyć możliwie jak najkorzystniejszą propozycję, jeśli jednak stawka wyda Ci się zbyt niska, zawsze masz prawo odmówić.

 

Uwaga! Skup roszczenia odszkodowawczego jest możliwy nawet wtedy, gdy sprzedałeś już uszkodzony samochód.

Mieszkańcom Warszawy oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy. Jedyne, co trzeba zrobić, to należy dostarczyć nam:

  • kosztorys (kalkulację) szkody;
  • decyzję o wypłacie odszkodowania;
  • wyliczenie przez ubezpieczyciela wartości pojazdu z okresu przed szkodą (w przypadku szkód całkowitych);
  • polisę AC (dla szkód Autocasco)

ZADZWOŃ

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas, a postaramy się na wszystkie odpowiedzieć!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas!